Pavilion dv6645et

Konu, 'Hp Notebook' kısmında certigo tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. certigo

certigo Yeni Üye

Başlıkta ki model notebook kullanıyorum bu modele yakın olan hatta driveri aynıdır dediğiniz ve XP için olan driverlarınız var mı ? varsa paylaşırmısınız ? Belki yüzsüzlük olacak ama aynı model olupda xp ye indirgeyen var mı aranızda ? sizce hangi sorunların yaşanması olası olur XP indirgemeden sonra örneğin altec lansing de veya parmak izi okuyucusunda quick play menu de sorun yaşarmıyım sizce ?

2. darkangel

darkangel Yeni Üye

3. tempopc

tempopc Yeni Üye

ya arkadaşlar bende sadece ses kartı ve ethernet kaldı kafayı yiycem yardım edebilecek olan yokmu

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ses kartı ile ilgili hemen her notebokla ilgili konuda açıklama yaptım. Asus forumlarına bir bakınız.

5. korsan89

korsan89 Yeni Üye

dv6645et modelinin driverları bulunduğu günü her yıl şölenlerle kutlayacağım :D

6. tempopc

tempopc Yeni Üye

arkadaşlar ses driveri biraz zor kuruluyo haberiniz olsun sp34200.exe di yanılmıyosam.Bunun çıkardığı dosyadan yapılıyo.. high definition ses yolu sarı ünlem işareti şeklinde çıkıyo..

ona sağ tıklayıp özellikler diyoruz.sürücüyü yeniden yükle diyoruz. daha sonra alttaki seçenği seçiyoruz.

ileri dediğimizde en alttaki seçeneği seçiyoruz. ileri diyip listedeki ses ve oyun kumandaları seçeneğine basıp ileri diyoruz.. açılan pencereden disketi var diyip c nin içndeki swsetup klasörü içindeki sp34200 klasörü içindeki inf dosyasını seçiyoruz ileri dediğimizde ses problemi halloluyo saygılar

7. korsan89

korsan89 Yeni Üye

Ses kartını bende arıyorum ama ethernet ve chipseti buldum. :lol: Linkten indirebilirsin. Kendi uploadımdır :cool:
    http://rapidshare.com/files/84623749/nvidia.rar.html

8. senceras

senceras Yeni Üye

bı sıte yokmudur butun drıverların oldugu bu model ıcın bende xpye donmek ıstıorum gereklı drıverları onceden ındırmek ıstıorum kı doneyım xpye ve hng driverları bulmuo onları ınıdırm yada

9. fiducia

fiducia Yeni Üye

arkadaşlar yardımmm
    ben pek anlamam bu bilgisayar işinden de vistayı silip, xp yükledim, yüzüme gözüme bulaştı, tüm driverları bi başlık altında atarsanız çok sewinirim :( :ugeek:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş