pavilion dv6296ea quickplay tuşları çalışmıyor.

Konu, 'Hp Notebook' kısmında psp hunter tarafından paylaşıldı.

1. psp hunter

psp hunter Yeni Üye

arkadaslar pavilion dv6296ea model notebook um var. bıldıgınız gıbı 6000 serılerınde klav yenın en ust kısmındda quıckplay ve ses acma kapama tuslaru var ve bunlar dokunmatık. dun gece sorusuz calısıyordu kapatmadan once ama sabah actım calısmıyo. hıcbısey anlamadım, nette cok arstırdım ama bulamadım. ısletım sıstemım xp, bılgısı olan arkadaslar lutfen yardım etsın :cry:

2. ankara_yolcu

ankara_yolcu Yeni Üye

çalıştıına göre daha önce driverlarını doğru tanıtmışsındır yani sorun yokmuş akşam ya yanlışlıkla kaldırdın yada yüklediğin bişi soruna neden oldu. sistem geri yüklemeyi dene

3. psp hunter

psp hunter Yeni Üye

aksamhıc bırsey yuklemedım ve kaldırmadım. sadece fılm ızlemk ıcın actım, fılm bıtınce kapattım ve sabah actıgımda calısmadı.sıstem gerı yuklemede yaptım ama olmadı.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu dışı//
    psp hunter klavyenizde Türkçe karakterler yok mu?

5. psp hunter

psp hunter Yeni Üye

haklısınız var ama boyle alıstıgım ıcın bu sekılde yazıyorum, egerbı sakıncası varsa buna dıkkat ederım

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sadece meraktan sordum. Benim için çok farketmez.

Cihazınıza kolay yoldan recovery yapmanın bir yolu yok mu?

Eğer yoksa şu quick play yazılımını kaldırıp yeniden kursanız olmaz mı?

7. psp hunter

psp hunter Yeni Üye

cıhaz vısta yukluymus ama kaldırılıp xp kurulmus ama butun suruculerı sorunsuz alısyordu. sımdı buldum quıkkplay yazılımını yukledım ama yıne olmadı. sızce baska neyden dolayı kaynaklanmıs olabılır

8. yenler83

yenler83 Yeni Üye

arkadaslar; hp dv2650et veya diğer Qickplay özelliği olan loptoplarda pc üzerinde ki dvd veya qickplay tusuna basdığımız zaman direk xp yi acıyor. ama özellik olarak xp açılmadan direk qickplay programı calışması gerekiyo bu konu hakkında fikri olan varmı

Sayfayı Paylaş