PACKARDBELL EASYNOTE F1235-U-056 Yardım

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında sakin79 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sakin79

sakin79 Yeni Üye

PACKARD BELL EASYNOTE F1235-U-056 kullanıcısıyım.sitenizden bütün driverleri indirip kurdum.teknik konularda çok hakim olmadığım için sizin yönlendirmeleriniz doğrultusunda kurumu tamamladım.XP kullanıcısıyım.2 sorum olacak;

1. Seste şu problemi yaşıyorum.Ana ses denetimini açtığımda -Seçeneklerde- "Gelişmiş Denetim" sekmesi aktif gözükmüyor.Özelliklere girdiğimde ise "Çalma" bölümünde Mikrofonla ilgili hiç bir ses ayarı bulunmaktadır.Sadece "Kaydetme" bölümünde mikrofon ayarı bulunuyor.Ama bu seçenekte ise yanlızca "Mic Sesi" ve " "Stereo Karıştırıcı" bulunuyor.Başka bir ayar görünmüyor.Ve hem müzik çalıp hem mic kullanamıyorum.bu problemin "Çalma" bölümünde Mikrofonla ilgili hiç bir ses ayarı bulunmamasından kaynaklandığını düşünüyorum.acaba bu ses kartının bir özelliğimi yoksa benmi birşeyleri yapamadım.sitede bahsedilen her yolu denedim.ses dinlemede bir problemim yok.ama mic ve müziği aynı anda kullanamıyorum.masa üstü pc de kullanabiliyordum burda olmuyor.

2.Bir diğer sorunum ralink wireless ile ilgili.driveri yükledim.ancak sağ alt köşedeki simgesinin üzerinde ( X ) var.ve bağlantı sağlayamıyorum.sorunu nasıl aşabilirim? Şimiden teşekürler...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş