Packard Bell ve Monster marka notebooklar...

Konu, 'Notebook Genel' kısmında canksonmez tarafından paylaşıldı.

1. canksonmez

canksonmez Yeni Üye

YAksamlar . PAckard bell ve Monster marka notebooklarla bu aralar ilgilenrm .Bu markalar genel olarak nasıl bir kalitesi var acaba ? CAsper ve Datron gibi mi yoksa Asus veya Hp gibimi?Yardımcı olursanız sevinirim...Brde notebook u internettenin almanın biş sakıncası varmı?Görüp almak daha iyi olmaz mı ?

Teşekkürler...........

Birde ben yukarıda saydıgım markalara xp yuklemek istyrm.Bazılarında xp yuklenirken surucu sorunu oldugunuı duydum.Hangileri daha guvenlidir xp konusunda.Xp yukleme cd sini hazırlamak icin ozel bisiler yapmak gerekiyomus snrm notebooklar icin.Özel cd hazırlamak gibi. Bunları Nasıl yapacagım konusunda yol gosterirseniz sevinirim....

2. canksonmez

canksonmez Yeni Üye

cevap verecek yok mu ? Bende bu siteden cok umutluydum :cry:

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

toplam 6 marka yazmışsınız. Bu markaların yüzlerce modeli var. Hangisine yorum yapacağını şaşırır insan.
    Bu arada belki fikir verebilir, Packard bell acer firmasının bir markası.

4. canksonmez

canksonmez Yeni Üye

ilginize tesekkurler ama ben kaliteyi genel anlamda soylemistim.Yinede bir model istiyorsanız mb87 p012 modelini almayı dusnuyrm

PENRYN INTEL CORE 2 DUO T8300
    2.4 GHz
    800 MHz
    3MB
    3 GB
    DDR2
    250 Gb
    512 Mb paylaşımsız
    NVIDIA
    GF 8600 M

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

fiyatı nedir?

6. canksonmez

canksonmez Yeni Üye

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bence fiyatına göre özellikleri fena değil.

8. canksonmez

canksonmez Yeni Üye

benim endisem markadandı . saglamlıydı.vatan dan alıcam servisi iyiir umarım...

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bana da fiyatı iyi gibi geldi.Packard Bell fena bir marka değildir.Pişman olacağınızı sanmam ama teknik servisiyle ilgili hiçbir fikrim yok,muhtemelen Türkiyedeki tüm servisler gibi iyi değildir.

10. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Asus M51SN250DV = 2000..YTL civarında...
    Asus M50sa = 2500-3000ytl arasında

İyi bi laptop istiyosan ve bu kadar paran varsa bunları tavsiye edebilirim...Asusun bi modeli vardı f3 müydü neydi tam olarak aklımda değil...oda iyi 1700ytl falandı heralde...

Sayfayı Paylaş