Packard Bell TM85-JO-100TK laptop windows 7

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında aryis tarafından paylaşıldı.

1. aryis

aryis Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Packard Bell TM85-JO-100TK notebook var elimde. Format attım Win7 Ultimate 64 Bit kurdum. Tüm driverlerini yükledim yalnız şöyle bir sorun var; Hani sesi arttırıken veya azaltırken ekranda bir görüntü oluyorya veya Wireless i açıp kapatırken yine ekran küçük bir açık-kapalı görüntüsü geliyor, işte o şimdi yok. Yani format attım tüm driverleri yükledim, yalnız bahsettiğim o küçük görüntüler yok...Onun adı neydi ve onun driver i falan mı var? Özellikle SAKA adminim yardımcı olursan sevinirim... :cry:

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. anlamadım

anlamadım Yeni Üye

bu modelden laptop aldım blutooth var diye özelliklerde belirtiliyor ama bilgisayrda bluetootla ilgili bir dosya yok sadece kısa yollar var. sistemde de gözükmüyor.
    ama kutusunda bluetooth 2.1+edr yazıyor.
    yardımcı olrsanız sevinirm.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer size satılırken bluetooth var yazıldıysa ve bluetooth yok diyorsanız aldığınız yere başvurup bluetotothu çalıştırmalarını isteyin.
    Eğer olmuyorsa iade ya da değişim talep edebilirsiniz.

5. anlamadım

anlamadım Yeni Üye

aldığım yer bluetoot fonksiyenel olarak var dedi daha doğrusu bizi ayakta uyutmaya çalıştı ısrarla bluetoot olduğunu ve kullanamadığımı söledim. ama onlar da bulamadılar.ne yazıkki sattıkları ürünü tanımıyorlar. forumdan bir arkadaş yardımcı oldu ve sorunu çözdüm [bravo]

fn+f2 ile açılıp kapanıyormuş.

teşekkürler..

Sayfayı Paylaş