Packard Bell Notebook Ses Sorunu

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında utkutoptas tarafından paylaşıldı.

1. utkutoptas

utkutoptas New Member

selam arkadaşlar benim packard bell marka notebook'um var daha yeni sık sık dıt diye bir ses geliyor bunun nedenini anlamış değilim laptop yeni servisede götürmek istemiyorum yardımlarınınz için şimdiden teşekkürler.Birşey eklemeyi unuttum bilgisayarın sesini tamamen kıstığım halde yine çıkıyor.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bios ya da başka bir hatadan dolayı olabilir. Kurduğunuz farklı bir program vs var mı?
    Servise göstermenizi öneririm.

3. utkutoptas

utkutoptas New Member

başka bir program derken birde biosu güncellesem sorun çözülebilir mi notebook'um vista bu arada.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sesin nereden geldiğini anlamadan çözüm önermek biraz saçma olur benim için.
    o sebeple servise danışmanızı öneririm.

5. utkutoptas

utkutoptas New Member

bazı gereksiz programları silicem yararı olabilir laptopun özellikleri oldukça iyi ama 3 gb ram 512 ekran kartı 2.10 ghz 150 gb harddisk var bios ayarlarını güncellesem yararı dokunabilir mi acaba laptopun sesini tamamen kıstığım halde geliyor anakarttan geliyor değilmi?

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bence de anakarttan geliyor. Bios güncelleme belki çözüm olabilir dediğiniz gibi.

7. good88

good88 New Member

kuhıuh

8. ridvan

ridvan New Member

ay sorun bende vardı bios gücelledim sorun düzeldi eğer düzeltemeyen arkadaş varsa bana ulaşsın şarj olurken çıkıyordu ses çoğunlukla

9. tezcanlıyım

tezcanlıyım New Member

arkadaslar benim sıkıntım da müzik dinlerken sesi sonuna kadar açınca makinenin donması...kapatmak zorunda kalıyorum..bu konuda yardım lütfen:(((

Sayfayı Paylaş