Packard Bell MX65-031

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında infragalaxia tarafından paylaşıldı.

1. infragalaxia

infragalaxia Yeni Üye

Arkadaşlar master dvd'den recover yapmaya çalışınca,bu laptop packard bell değil gibisinden hata mesajı çıkıyor.Bunun nedenini araştırdım,formattan ya da fdsik yaptıktan sonra,sabitdiskin gizli bölümünde duran ve packard bell'e özel "tattoo.bin" ve "exths.bin" dosyalarının silinmesiymiş.Yani sabitdiskin tattoo'su bozuluyor.Bana acilen bu aynı modelden kullanan birine ait tattoo.bin ve exths.bin dosyaları lazım,deneyeceğim acaba olacak mı diye.Yalnız dikkat edin tattoo.exe ve exths.exe değil,bana *.bin uzantılı dosyaları lazım. exths.exe ve tattoo.exe dosyaları zaten master dvd'de var.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Teknik servisten http://www.des-tech.com dan istemeyi deneyebilirsiniz.
    Ayrıca lütfen acil yardım vs gibi konular açmayınız. Konu başlığınız sorununuz ile ilgili olmalı.

Lütfen kurallarımızı bir kez olsun okuyunuz.
    site-kurallari.php

Kod:
    Gönderilecek konuların başlıkları içerikleriyle alakalı olmalıdır. "Yardım, çok acele yardım..." gibi yazılar içeren konu başlıkları yazmamaya özen gösterin. Sonuçta hepimizin soru(n)ları önemli ve bir an önce çözüm beklemekte.

3. infragalaxia

infragalaxia Yeni Üye

Des-tech sitesine zaten mesaj attım iki kere,yalnız cevap gelmedi.Des-tech teknik servisi arayınca da getirin bakalım diyorlar.Fakat bekleyecek zamanım yok.

4. mucio35

mucio35 Yeni Üye

sagolun varolun tankis canım

Sayfayı Paylaş