Packard Bell MV85 V7413 Ekran Bilgisi

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında neonxxl1001 tarafından paylaşıldı.

1. neonxxl1001

neonxxl1001 Yeni Üye

Merhaba

Packard Bell V7413 model laptopumu formatladım. Bundan önce klavyedeki FN tuşuyla sesi artırıp azaltırken, bluetooth'u açıp kaparken ekranda göstergeleri çıkıyordu, artık görünmüyor. Forumda araştırdım fakat yok. Aygıt yöneticisinde sürücüsüz donanım da yok. Bilgisayarda "WinXP Pro SP2 Versiyon:2002" yüklü.

2. MagicRavyn

MagicRavyn Yeni Üye

3. neonxxl1001

neonxxl1001 Yeni Üye

CIR sürücüsünü indirip kurdum fakat yine de olmadı. Aynı zamanda laptopu uzaktan kumandası da kumanda etmiyor, yeni farkettim. Formattan sonra windowsu Packard Bell'in kurtarma cd'sinden değil kendi windows cd'mden kurdum. Güncelleme mi gerekiyor yoksa başka birşey mi?

4. MagicRavyn

MagicRavyn Yeni Üye

Packard Bell in Recovery cd sini kullanmadığın için driver sorunu yaşıyorsun. Donanımın detaylı bilgisisni buraya yazarsan gerekli dosyaları bulma şansımız daha fazla olur.

Everest ile donanım raporu alıp raporu buraya göndermelisin. Forumun Üst kısmında "Driver arayanlar mutlaka burayı okusun.(Donanım Raporu Alma)" başlıklı konu yardımı ile Everesti kurup donanım raporunu yollayabilirsin.

5. neonxxl1001

neonxxl1001 Yeni Üye

6. MagicRavyn

MagicRavyn Yeni Üye

Gerekli yazılımları aşağıdaki adresten temin edebilirsin.

http://support.packardbell.com/global/item/index.php?pn=PB51M00529&t=2007&c=109

Aşağıdaki adresten Service Pack 3 ü indirmeni öneririm
    http://www.microsoft.com/downloads/...ad-bc34-40be-8d85-6bb4f56f5110&displaylang=en

bunları bir dene fakat yaptığım araştırmaya göre şöyle bir sonuç çıktı. Bazı notebook larda Vistadan Xp ye geçildiğinde bazı aygıtlar çalışamıyor bunun nedeni ise XP işletim sisteminin bu aygıtları çalıştırma desteği bulunmaması senin sorunun bundanda kaynaklanıyor olabilir. Konu üzerine araştırmalarım devam ediyor bilgin olsun.

7. neonxxl1001

neonxxl1001 Yeni Üye

İlgin için çok teşekkür ederim. XP Pro SP3 kurdum, güncellemeleri yaptım, sonucu değiştirmedi.
    Packard Bell Recovery DVD deki xp home. Bununla bilgisayarımdan tam performansla yararlanamıyorum. Windows çok geç açılıyor ve programlar XP Pro'ya göre etkililiğini yitiriyor. FN tuşu ile yaptıklarımı sadece XP Home mu ekranda gösteriyor? Xp Pro'da etkinleştirebilen var mı?

Sayfayı Paylaş