packard bell ME35 xp ses driver ı

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında sbenli tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sbenli

sbenli Yeni Üye

merhabalar,

packard bell ME35 notebook un xp ses driver ı nı çalıştıramadım kb888111 i çalıştırıp denedim ama olmuyor atladığım birşey mi var anlayamadım ama xp ye uyumsuz olduğunu düşünmeye başladım. bir bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konuyu diğer notebook markaları kısmına alıyorum.
    Öncelikle ses kartınızın üreticisi önemli. everest ile öğrenmek için şurayı okuyun.

notebook-genel-f24/driver-arayanlar-mutlaka-burayi-okusun-t788.html

Eğer ses kartınız realtek ise asus f3sr konusundaki kurulum anlatımı ve dosyalar işinizi görecektir.

eğer conexant ise hp forumundaki bir notebook modeline bakınız.

3. serdar_07

serdar_07 Yeni Üye

slm arkadaşlar bu notebokkun aynısı bende de var ve xp kurdum. bütün driver larıda tanıttım hiç bir sorun yok.
    http://www.des-tech.com/showdriver.aspx ... EAME35U005
    bu linkle bütün driverları tanıta bilirsiniz. açılan sayfanın en altında nasıl kuracagınızıda anlatan dosyalar mevcut...
    şimdiden kolay gelsin

4. baklube

baklube Yeni Üye

Merhaba ,
    Benimde packard bell ile ilgili winxp driver sorunum var.Elimdeki laptop ME35-T-024.Bunun driverlarını nasıl bulabilirim?

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

üstteki mesajları baştan bir okur musunuz.

6. baklube

baklube Yeni Üye

Üsteki mesajları okudum.Yukarda verilen driverlar PACKARD BELL ME35-U-005 15.4''T2310 VISTA BASIC" için verilmiş.Bu driver ları benim model içinde çalıştırabilir miyim?

7. YLDRM0571

YLDRM0571 Yeni Üye

8. aliosman377

aliosman377 Yeni Üye

Allah Razı olsun okadar işime yaradıki bi anda hızır gibi yetişdin çok teşekkur ederim...

9. serdar_07

serdar_07 Yeni Üye

arkadaşım orjinal kolinin üzerinde yazan tam olarak bu mu? çünkü ben aradım ve bu modeli packardbell in kendi sitesinde bulamadım. tam modelini biliyorsan http://www.des-tech.com/download.aspx bu link ten bulabilirsin. yinede bulamazsan. yardımcı olmaya çalışayım. bence yinede daha önce verdigim link deki driverları bi dene derim. şimdiden kolay gelsin..

10. ultrarhavi

ultrarhavi Yeni Üye

bende de me35 t 024 serisi laptop var ben de vistadan memnun değilim xp ye dönecem ama xp uyumlu driverlerini bulamadım acaba me35 serisinin diğer laptoplarının driverı uyar mı

11. nymfer

nymfer Yeni Üye

evet bende me35 t 024 aldım dun ama bende xp kurmayı dusunuyorum ama driverları bulamadım...biri yardımcı olabilirse sevinirim..şidi den tessekkurler

12. saka

saka Admin Yetkili Kişi

şunu verirseniz yardımcı olabiliriz.

13. aLqoL

aLqoL Yeni Üye

s.a arkadaslar packard bell me35 ses kartında ses kayıt özellıgını bulamadım yardımcı olucak arkadaslar varmı acaba

14. maskelibalo

maskelibalo Yeni Üye

ME35-U-005 modeli için,
    http://www.des-tech.com/showdriver.aspx ... EAME35U005

ME35-U-006, ME35-U-016, ME35-T-024 modelleri için,
    http://www.des-tech.com/showdriver.aspx ... EAME35U006

bütün vista ve xp sürücüleri kullanabilirsiniz... verilen yönergeleri klavuzlardan takip ediniz...

ati marka paylaşımlı ekran kartına sahip bir bilgisayarınız var... bunlarda ekran kartının performası nedir? mesela counter oyunyorsanız nasıl bir performans alıyorsunuz. vista kurulu ile ekran kartına ve 3B oyun ile ilgili kısma kaç puan veriyor...

cevap verirseniz sevinirim...

15. fklavye

fklavye Yeni Üye

arkadaşım ses hariç tüm driverleri bulabilirsin zaten aynı model bende de var ve ses driverini halen bulabilmiş değilim... hangimiz bulursak artık foruma taşırız hemen.

16. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ben size ses sürücüsünü vereceğim ama kimse zahmet edip önceki mesajlarımı okumuyor ki.
    Bana ses kartının markası lazım. Onuda everest ile öğrenebilirsiniz.

17. fklavye

fklavye Yeni Üye

Üstadım, conexant high definition smart audio 221

18. saka

saka Admin Yetkili Kişi

[*]Ses kartı sürücüleri
    • Ses yaması: Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio
    • Ses sürücüsü: Conexant High-Definition Audio Driver şifre="www.notebook.gen.tr"

Ses Kartı kurulumu:

+ sp32646.exe isimli ses yamasını kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın.
      + Ses kartı sürücününü bir yere açın.
      a- Bilgisayarıma sağ tıklayın > özellikler > donanım > aygıt yöneticisi ekranına gelin.
      b- Audio device on High Definition Audio Bus ya da Conexant High Definiton Audio seçeneğine sağ tıklayın ve Sürücüyü güncelleştiri seçin.
      c- internetten aramaya hayır deyip devam ediyoruz.
      d- Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) seçeneğini seçip devam ediyoruz.
      e- Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim diyoruz ve devam ediyoruz.
      f- Gelen listeden Ses oyun kontrollerini seçip ardından gelen ekrandan da disketi var seçeneğini seçiyoruz.
      g - Sürücü adresi olarak zipi açtığınız yeri gösterin ve tamam deyin.
      h- Gelen uyarıya evet diyerek devam edin. Yeniden başlatınSes kartınız hayırlı olsun. .

19. fklavye

fklavye Yeni Üye

üstadım sorun çözüldü. hangi cümle yeter sana edeceğim teşekküre bilmiyorum ama tüm samimiyetimle söylemek istiyorum... emeğine sağlık, sağol.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş