PACKARD BELL ME35 serisi windows xp kurulumu ve xp sürücüler

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında maskelibalo tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

webcam çalışıyorsa problem nedir? bisonwebcam nedir?

2. destech

destech Yeni Üye

arkadaşlar öncelikle gerçekten emeği geçeni kutlarım, ben ses driverini indirmeye çalışırken sıkıntı çıkıyor, galiba link'te sorun var. Düzeltirseniz sevinirim, iyi çalışmalar...

3. farce

farce Yeni Üye

arkadaşlar paylaşım için çok teşekkürler. bu destec sitesinde ME35 HD Audio Bus Driver denillen şey inmiyor.s bu ses için verdiğiniz linklerde bir problem var. tekrar çok teşekkür

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

destech in sitesine gerek tokki. ilk syafadaki ses ile ilgili iki dosyada iniyor.

5. gecceler

gecceler Yeni Üye

ses modem aygıtını bulamıyor ya... sizde buldumu ben mi yapamıyorum.. "sürüm 7.62" olan dediğiniz dosya yok sadece önceki yüklemedeki dosya var???

6. gencuni

gencuni Yeni Üye

merhaba arkadaşlar siteye emeği geçen herkeze teşekkür ederim
    çok faydalandım fakat küçük bir sorun varki bu serinin üzerinde gelen mikrofonu
    xp kurulduktan sonra çalışmıyor sizdede böyle bir problem varmı yoksa benmi yanlış adım izledim?

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

8. tanjumad

tanjumad Yeni Üye

arkadaşlar me35 kullandığınız için buraya soru sormak istedim. Konu açtım cevap veren olmadı. Bende me35 kullanıyorum. ekran kartı kafamı karıştırıyor. Ati 1250 mevcut olan ekrankarının 896 mb nasıl yükseliyo. açıklamada 2 gb rem 896 yüksldiği yazıyo. Zaten amakinada 2 gb rem var. Ama biosta 512 mb gözüküyo. Ve yine açıklamalarda kendine ait 128 mb ekran kartı olduğu yazıyo. Yani 128 olunca paylaşımsızmı bu. Koyuncu firmasına telefon açtım onlar 128 paylaşımsız olduğunu söylediler. Ama 128 düşürünce hala remden düşüyo. Bu konuda açıklama yapabilirmisiniz lütfen. Model me35 t-024

Ürünün orjinal Açıklaması::::

Grafik Belleği
    Üzerinde Kendine Ait 128 MB Grafik Belleği
    Hyper Memory ile 896 MB Grafik Belleği Desteği (2 GB Sistem Belleği İle)

9. mannis

mannis Yeni Üye

modem driverinı dediğiniz gibi yapıyorum ama sorun gene aynı neden olabilir.

sürüm 7.62 olan gelmiyor.

10. oxide

oxide Yeni Üye

Bende ses, ekran kartı falan tamam da modemle kablosuz ağ sürücüsü olmadı. Modemde önceki arkadaşın da dediği gibi sizin seçmemizi istediğiniz doysa yok. Kablosuz ağ sürücüsünü de sorunsuz kuruyo gösteriyo yanlız kablosuz ağ bağdaştırıcısı çıkmıyo. Sanırım uyumlu değil...

11. hengame

hengame Yeni Üye

12. bekotechno

bekotechno Yeni Üye

PB yi bir arkadaşım getirdi xp olurmu diye buradan takip ederek yaptım 2 ay önce ama teşekkürü unuttum.. çok teşekkürler..

13. zuzayli

zuzayli Yeni Üye

KARDEŞ ALLAH SENDEN BİNBİR KERE RAZI OLSUN TAM 24 SAATTİR BUNA UĞRAŞIYORDUM KAFAYI SIYIRMAK ÜZEREYDİM SES KARTINI DEDİĞİN GİBİ YAPTIM SONUNDA OLDU TEŞEKKÜR EDERİM...

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kurulmayan aygıta sağ tık, özellikler ayrıntılara girip çıkan kodu yazar mısınız.

15. delimavi

delimavi Yeni Üye

eywallah saka kardeş,eline sağlık....

16. delimavi

delimavi Yeni Üye

17. mkyurek

mkyurek Yeni Üye

Arkadaşlar ses kartını yükleyemedim, nolursunuz yardım edin. daha doğrusu sesi halletim,pcden ses çıkıyor ama modemi yükleyemedim.

18. saka

saka Admin Yetkili Kişi

aygıt yöneticisinde kurulmayan aygıtlara sağ tık, özellikler, ayrıntılara girip çıkan kodları yazar mısınız.

19. yesilayaz

yesilayaz Yeni Üye

Konu cok gec belki ama sizden bişey rica edicem ekran kartı ati linki bozuk bi kaç defa denedim şuanda açılmıyor. Ati catalys 8.4 35. 3 yazan link çalışmıyor yardım edebilirmisiniz ?

20. yesilayaz

yesilayaz Yeni Üye

biraderim bende modem aygıtını yükliyemedim öteki yükleniyor ama bu yüklenmiyor ekran kartını hallettim ama bu ses modem kartı yüklenmedi 7 .6 sürümü felan demişsin ya o yok bende

Sayfayı Paylaş