Packard Bell mb87 ses kartı kulaklık sorunu

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında ahmetbilgen tarafından paylaşıldı.

1. ahmetbilgen

ahmetbilgen Yeni Üye

xp yüklediğim dizüstnü sitenizden ses kartını tarif edilen şekilde yükledim ama bir sorunum var ses hem kulaklkıktan hemde dışardan gelmeye devam ediyor. kulaklık takılınca dışardan gelen ses kesilmiyor.
    yardımlarınız ve paylaşımalrınız için tşk ederim. [alala] [alala] [alala]

2. willerdem

willerdem Yeni Üye

Aynı sorun bende de oldu

Yapacak birşey yok

O şekilde kullanacaksınız ya da vista'ya geri dönüş yapacaksınız

3. P4RD10

P4RD10 Yeni Üye

war kardeş ben 1 yol buldum. Önce mute yap pc yi . Sonra sadece kulaklıgın jackını tak. sora muteyi aç . Bu kadar :)

4. ugurtastak

ugurtastak Yeni Üye

bilgisayarin sağ alt köşesinde deki ses ikonunun uzerine sağ tıkla ve ses özelliklerini ayarla menüsüne tikla sonra kasına cıkan tablodan sitero hoperlor ayarların dan dizüstü stero seçeneğini seç %100 garanti verrim saana olcak tır ama sunuda söylemeden gecemiycem sp3 un de bu konuda etkısı olabılrı bilgisayarına sp3 ü de kurmanı tavsiye ederim

5. dolunay-15

dolunay-15 Yeni Üye

bunun çözümünü packard bel mb 87 modeli 9. sayfada anlatarak izah etmiştim.. tekrar yardım edeyim diledim..

aynen yapınız

kulaklıktan ve hoparlörden aynı anda ses gelenler burayı okuyup uygulasın...:)

bu sorunu ben de yaşadım çok şükür çözümü de buldum...
    1) >>öncelikle mevcut driveri kaldırın...
    2) >>pc yi yeniden başlatın....
    3) >>sonra şu driveri yükleyin >>> http://europe.giga-byte.com/FileList/Dr ... 0.8335.rar
    4) >>yüklemenin C:\pnp\audio kısmında olduğunu görün
    5) >>sonra aygıt yöneticisinden ses kartı üzerinde sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir seçeneğini >> ordan yanlızca bu kez seçeneğini >> listeden yada belirli bir konumdan yükle >> arama.yükleme yapacak sürücüyü ben seçeceğim deyip ses ve oyun kumandalarını gösterin >> ordan disketi var deyip C:\pnp\audio konumundaki kur bilgisini gösterip kuruyorsunuz yeniden başlatın ve sorun ortadan kalkıyor....

ben böyle çözdüm... tabi bu driver yine conexant ses driveri ama bu sitede verilenden farklı ve bu şekilde yüklendi.. kurulumla yüklenmiyor. bu yolu izleyerek sorunu ortadan kldırabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş