Packard Bell MB86 - P-016 XP Driver ?

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında ömerson tarafından paylaşıldı.

1. ömerson

ömerson Yeni Üye

Merhabalar,

Packard Bell MB86 - P-016 Model bir laptop um var.XP driver larını arıyorum.
    Packard Bell vista ile dağıttığı laptoplar için xp driver ı yazma-yayınlama gibi bir zahmette bulunuyor mu acaba ??
    Böyle bir hizmeti yoksa her donanımım kendi sitesinden driverlarını indirme gibi bir durum söz konusu olur mu ?

İyi çalışmalar..

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Evet parçaların marka ve modellerine göre tek tek aramanız gerekecek büyük ihtimalle..Everest gibi bir programkurun bilgisayara,ayrıntılı olarak ne marka model parçalar olduğunu öğrenirsiniz..

3. suvari35

suvari35 Yeni Üye

ben packard bellin sitesini incelerken mb86 - p-009 ile MB86 - P-016 nin hemen hemen tüm parçalarının aynı olduğunu gördüm! eğer detaylı incelersen ordan sende farkedersin! p-009 un xp driverları o sitede mevcut. umarım işine yarar.
    http://www.des-tech.com/download.aspx

4. MooNYacK

MooNYacK Yeni Üye

xp driverı yokmu :(
    çok lazım :(

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bir üst mesajı okuyunuz. Yada emrah ın yazdığı mesaja bakın.

Bu arada bütün markalar xp sürücüleri geç yayınlıyor. Kasıtlı olarak.

6. MooNYacK

MooNYacK Yeni Üye

teşekkürler saka...

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

8. erhancoult

erhancoult Yeni Üye

9. DaRKo64

DaRKo64 Yeni Üye

[bravo] [alkis]

teşekkürler arkadaş. tüm sorunlarım çözüldü sayılır. sayılır diyorum çünkü web kamerasının driveri, vista için. ve maalesef xp üzerinde çalışmıo. yine de emeğinize teşekkürler. elinize sağlık...

[alkis]

10. turgayzeybek

turgayzeybek Yeni Üye

arkadaşlar bende yeni bu bilgisayardan aldım xp ye çevirebilirmiyiz acaba.bir türlü beceremedik yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş