Packard Bell easynote sw85 driver(ne os olursa)

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında carloscj tarafından paylaşıldı.

1. carloscj

carloscj Yeni Üye

arkadaşlar elimde bir adet packard bell easynote sw85-004 modeli bir bilgisayar var. windows xp'den 7'ye geçiş yaptım ancak driverlarını bulamadım. ne yazık ki windows update de bana bu konuda yardımcı olmadı :)

aygıt yöneticisinde sürücülerde herhangi bir ünlem işareti falan yok ancak ses gelmiyor, goruntu de bi absurtluk yer yer kaymalar, oyunlarda sacmasapan renkler parcalı parcalı goruntuler meyadana geliyor.

gunlerdir googleda aramalar yapıyorum. artık sw85 diye bi modelin olmadıgına inanıcam nerdeyse. :)
    rica ediyorum, hangi os olursa olsun, bu bilgisayarı adam etmemi saglayacak, driverları nereden nasıl bulurum.

teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Aygıt yöneticisinde sorun yoksa ne yapılabilir bilmiyorum.
    everest ile donanım raporunu alıp koyarsanız birkaç sürücü linki verelim.

3. carloscj

carloscj Yeni Üye

ben sorunumu cozdum. ilgilenen olursa diye detay vermekte fayda goruyorum.

bugun resmen inat ettim. google'ın altında girip ustunden cıktım. ingilizce kaynaklardan enteresan ve basit ve tabi ucretsiz bir surucu bulma programı buldum. "3dp chip" isminde. bizim yerli pc dergisi ile alakası yok :) ismi aldatmasın.

ve o program vasıtası ile ekran kartı surucumun desktop versiyonunu indirip,(ati radeon x1600) yine aynı programın onerdigi baska bir program yolu ile(mobility modder.net) o surucunun versiyonunu notebook'a cevirdim. benim icin ilginc bi yol ama windows 7 notebook icin ati radeon x1600 surucusu bulamamak daha ilgincti. toshibanın sitesinden bile ekran kartı suruculeri indirdim packardbell icin. :) bi turlu olmamıstı.

dedigim gibi herkese oneriyorum. 3dpchip, kral programmıs arkadas.

ayrıca ilgin ve alakan icin tesekkur ederim saka. kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş