packard bell easynote MZ36 r-11 orjinal programları?

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında topraxxx tarafından paylaşıldı.

1. topraxxx

topraxxx Yeni Üye

öncelikle herkese merhaba.oldukça faydalı bir forum hazırlamışsınız tebrik ederim.üye olduğum için mutluyum.sorunum şu ki yeni bir notebook aldım.packard bell easynote mz36 R-011 kodlu bir pc. .recovery programı dediklerine göre kendimiz oluşturacakdık daha sonra güncellemelerini yaptım vista sp1 gibi.aradan 20 gün geçti format atıp xp kurmak istedim xp driverleri netten temin yedekledim.sıra recovery yapmaya gelmişti kendi programı olan smartrestore programını çalıştırdım ilk defa birde baktımki recovery creation kısmı olması gerekiyorken bu özellik yok.herşeyi ile xp ye hazır olduğum için kendimce çalış şekilde bu smart restore programınında tümm yedeğini alıp formatladım.2ye bölmeye calıştığımda hdd yi izin vermedi tüm gizli partitionlarıda silip 2 ye ayırdım.netten 10 gündür yoğun şekilde araştırıyorum bu smartrestore programının vista veya xp uyumlu harici yani netten indirebilirmiyim diye malesef yok..çıldırmak üzereyim.ücretli veya yardım karşılığı bana bu orjinal packard bell dosyalarını temin edebilecek arkadaş varsa elimden gelen tüm paylaşımı yapmaya hazırım.sanırım orjinal vistaya geri döneceğim pişmanım xp için.elimde asus fj3sr asus a3e tüm orjinal cd leri mevcut bunları sitede da kurallara ugun ise paylaşmak isterim .uzun oldu biraz ama kusura bakmayınız.(not:tüm forumunuzu araştırdım ama bu bilgiye ulaşamadığım için başlık açdım.packard bell ile ilgili paylaşıma hazırım)saygılarımla. [icon_study]

Sayfayı Paylaş