Packard Bell Driver full Burada

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında erhancoult tarafından paylaşıldı.

1. erhancoult

erhancoult Yeni Üye

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

3. scatterbrain

scatterbrain Yeni Üye

arkadaşlar çok saolun driver sitesi için.
    ama packard bell easy note r9755 model notebook'umun bütün driverlarını kurdum bu siteden.
    ama bir türlü ses alamadım bilgisayardan.
    sağ altta olması gereken kolon imgesi de yok.

defalareca kurdum ses driverını ama olmadı bi türlü.
    sık karşılaşlan bir sorun mu ? bir çözümü var mı ?
    en kötü ihtimal yeniden format atsam düzelir mi ?

4. ozkaya21

ozkaya21 Yeni Üye

arkadaşlar bende Packard bell MH35-U-034 bi laptop var ve xp kurmam gerekiyo. bi yerlerden bişeyler buldum ama bulduklarım benimki ile aynı model laptop değil sorduğumda ise destekler dediler bulduğum model. PACKARD BELL MH35 F1235-U-007 burda da benim modeli bulamadım ne yapacağımı şaşırdım valla :D şimdi bu modelin driverlerini indirip kurayım mı xp'i ? cvplarsanız minnetar olurum. tşkler.

5. YLDRM0571

YLDRM0571 Yeni Üye

6. YLDRM0571

YLDRM0571 Yeni Üye

7. RigeL

RigeL Yeni Üye

merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım..
    bende de packard bell easynote mh35-u-053 var, malum bildiğiniz üzere packard bell vista destekliyor ama biz vistayı desteklemiyoruz henüz.. ben işim icabı projeksiyon cihazı kullanıyorum ama vista yüklü olduğu için pc desteklemiyor bu sebeble sölemiş olduğum modelin XP driver larını arıyorum.. vista driver ları zaten http://www.packardbell.com adresinde mevcut, bunu defalarca vermeye gerek yok.. ama bana ve benim durumumda olan arkadaşlara XP driver ları lazım eğer bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Not: des-tech.com u veren arkadaşa ayrıca teşekkür ediyorum, XP driver ları burda mevcut, inşallah işimizi görür, eğer bi aksilik çıkmazsa sonucu ek msj olarak yazarım.

8. apaydin

apaydin Yeni Üye

Packard bell mh 35 f1235-u-007 Diziüstü bilgisayar ait xp sürücüleri 2 gün aradıktan sonra buldum. Umarım sizin de işinize yarar. " http://www.des-tech.com" burada downloads başlığı altında 1 2 ve 3 üncü sayfalara göz atın.:)

9. RigeL

RigeL Yeni Üye

http://www.des-tech.com adresinde xp driver larını bulabilirsiniz arkadaşlar, ben modelimin tüm driverlarını buldum ve sorunsuz çalıştırdım.. herkeze teşekkürler.

10. tunsa84

tunsa84 Yeni Üye

arkdaşım bilgisayarıma sağ tıkla özellikler DONANIM AYGIT YÖNETİCİSİ ni tıkladığında PCI DEVİCE adında bir kkurulmamış bir seçenek göreceksin onu çift tıkla karşına çıkan menüden SÜRÜCÜYÜ YENİDEN YÜKLE tıkla ve hep İLERİ tıkla bu işlemi yaptıktan sonra kendisi kuracaktır ve bilgisayarı yeniden başlatıtığında sorunun çözülecektir

11. bakteri

bakteri Yeni Üye

selamlar bende packard bell kullanicisiyim ve arkadaslarin dedigi gibi XP'ye cevirdigimiz zaman ses driverinda bir problem olusuyor ozellikle tek bir sitede bulabildim hepsini Rigel'in soyledigi siteden fakat butun driverlar uyum sagladigi halde bir tek bilgisayarimdan ses alamiyorum. T2060 kullaniyorum packard bell ama bir arkadasim bunun chip set oldugunu soyledi. Birazda teknoloji cahilligimizden dolayi bilgisayarimin tam olarak modelini bulamiyorum :)

12. sonsoz

sonsoz Yeni Üye

selam kendi sitesindekiler xp değil boşuna yanlış yonlendirmeyin kimseyi doğru adres bu http://www.des-tech.com/download.aspx indiremeyenler bir kaç kez denesin bazen yoğunluktan ınmıyor hepsi var

13. kelto3

kelto3 Yeni Üye

mh35 u 35 in web cam ini xp pro sp2 de nasıl tanıtıcaz driveri varmı?

14. karizma8181

karizma8181 Yeni Üye

ArkadaŞlar Bana Packard Bell leptobun MS-MECRA C xp driverLarı lazım sitesinden bulamadım Bana yardımcı Olursanız sevincem hemen Lazım ... :D:D

15. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ms mecra c nedir?

16. braveheartgs43

braveheartgs43 Yeni Üye

arkadaşlar benim EASYNOTE F1235-U-056 vista kurulu. webcam yükleyemedim. 1. sayfada verdiğiniz adreste bulamadım. bana yardım edecek birileri var mı?

17. saka

saka Admin Yetkili Kişi

o model ile ilgili bir konu var forumda.

18. B.S.S.

B.S.S. Yeni Üye

Packard Bell Easy Note MB86 - P-015 modelinin XP driverleri lazım. Aramadığım yer kalmadı bulamadım bir türlü, her yeri aradım, bu forumda da aradım lakin bulamadım.

Burada ya da elinde olan varsa mümkünse link verebilir mi?

Şimdiden teşekkür ederim.

19. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sizin için şu konuyu açtım.
    packard-bell-f43/packard-bell-easynote-mb86-p-015-notebook-t4100.html

20. B.S.S.

B.S.S. Yeni Üye

Sayın Saka,
    Açtığınız konu için teşekkür ederim. Hemen bakıyorum konuya.

Sayfayı Paylaş