p300d-10v pspd4e problemi

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında m4ozturk tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. m4ozturk

m4ozturk Yeni Üye

konunun daha önceden toshiba/toshiba-satellite-p300d-10v-pspd4e-notebook-t3132.html adrsine açılmış oldugunu gördüm. oraya da bu sorunumu yazdım belki gözden kaçar diye yeni konu açtım. lütfen kusuruma bakmayın..isterseniz mesajımı silebilirsiniz..p300d-10v pspd4e marka laptop aldım.. ama oyunlarda ısınma probleminden 5dk bile oynayamadan cihaz kapanıyo.. forum sayfalarında power saver dan ayarlanması gerektiği şeklinde öneriler var fakat power saveri çalıştıramıyorum.. ( CANNOT open because you do not access rights to use "TOSHIBA Power Saver" ) şeklinde bir uyarı alıyorum.. belki aptalca olabilir ama programı kaldırmayı denedim o zamanda ( A fatal error has occured . This program will be terminated. code:0x7E) şeklinde bir uyarı aldım. laptop hakkında bilgi vermem gerekirse vistadan xp ye çevirmiştim. sagolsun bir arkadaş toshibanın bu modeli hatalı ama toshiba bunu kabul etmiyor gibisinden mail atmıştı. anlattıgına göre laptopu istanbuldaki servisine götürmek zorunda kalmış. artık laptopu ısınma problemi yaşamıyormuş fakat faturada yapıldıgı yazılan "makina genel testten geçirildi, işlemci sıvıları değiştirdi, fanlar temizlendi" işlemleri onu tatmin etmemiş..kesin bir şeyler saklanıyor diyor. bu konuda bilgisi olan yada yönlendirebilecek olan lütfen yardım etsin.. şu an hakkaride memur olarak çalışmaktayım.. buradan bu işleri takip etmek gerçekten çok zor..
    sayglarımla
    murat öztürk

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş