Oyunlarda Ati Radeon X600 Vista Sürücü Problemi

Konu, 'Oyun Genel' kısmında paradiseguard tarafından paylaşıldı.

1. paradiseguard

paradiseguard Yeni Üye

Merhaba üstadlarım

bende sony vaio VGN-A517B model bir notebook var ben sistemimi Windows Vista Home Premium 'a Upgrade ettim fakat ekran kartımda problem yaşıyorum şöyleki

masaüstünde vs problemim yok normalde xp de çalıştırdığım Counter-Strike 1.6 oyununu Vistada görüntü problemi ile çalıştırıyor hemde epey bi problemli

Misalen çok hafif kasmalar , Belki bilmem bilirseniz eğer sis bombası vs atıldığında oyun içerisinde direkt oyun kapanıyor görüntüde zaten kendini çok belli ediyor

Aygıt Yöneticisinde gözüm çarpan tek şey ise

MOBILITY RADEON X600 (Microsoft Corporation - WDDM) şeklinde gözüküyor olması

Microsoft Corporation olmasındanmıdır bilmem fakat 3, 5 tane ayrı kaynaktan(Dell, Acer vs) X600 sürücüsü indirdim

kurdum fakat o hala Microsoft Corpration

Açıkçası çok şey denedim ama kendimce çözüme ulaşamadım Yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla

2. hakzan

hakzan Yeni Üye

Ekran kartını güncelle bakalım sitede notebook genel sayfasında bütün ati ler için driver başlığı var.
    Ayrıca, işletim sisteminden de kaynaklanan bir sorun olabilir, mesela ben Fifa 2008 i vistada takıla takıla oynardım xp ye geçince takılma gibi birşey yok.Counter çok eski bir oyun olduğu için vista da sorunlar olma ihtimali olabilir.

3. kara_star

kara_star Yeni Üye

kardeşim bendede aynı pc var vede vista pro kurdum bi sorun yok ekran kartında ama vaio sitesinde vista sürücüleri var bir bak isterse ben ordan aldım bide bu cihza ilk aldığında kurtama dvd leri yaptın mı yaptın ise banada verebilirmisin????
    kara_star_2000@yahoo.com beklerim

Sayfayı Paylaş