OYUN PROBLEMİ

Konu, 'Çöp' kısmında kursatt tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kursatt

kursatt Yeni Üye

SLM ARKDAŞLAR 3 HAFTA ÖNCE YENİ BİR A-200 1VL ALDIM.FİFA 2007 OYUNUNU KURDUM ve diğer fifa serilerini denedim.FAKAT BİLGİSAYAR OYUNU ÇOK YAWAŞ OYNATIYOR. SANKİ BİR FİLM VAR AĞIR ÇEKİM OYNUYOR.OYUN ESNASINDA BİKAÇ SANİYE NORMAL HIZLA BİRKAÇ SANİYE AĞIR ÇEKİMDE OYNUYOR.VE BUNU SÜREKLİ TEKRARLIYOR.YETKİLİ SERVİSE GÖTÜRDÜM PERFORMANSI İÇİN FAKAT PERFORMANS NORMAL DEDİLER.VİSTA KULLANIYORUM.BİDE MAKİNEYİ XP E ÇEVİRDİM.BELKİ VİSTADAN KAYNAKLNIR DİYE.DRİVERLERİ BU SİTEDEN İNDİRDİM.FAKAT EKRAN KARTI TUTMADI.DİĞER DRİVERLAR DOĞRU.BU KONULARDA NE YAPABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ACİL CVP LÜTFEN.
    not:call of duty 4 gibi ağır grafik tasarımlı bi oyunu normal hızla oynayabiliyorum.

2. justice

justice Yeni Üye

Kardeşim az sonra saka dan azar iştecen walla... benden demesi.. :D

3. kursatt

kursatt Yeni Üye

arkadaşlar şaka gibi ama ben bu konuda ciddiyim.

4. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

:D :D çok iyi tespit justice'den. Benden san tüyo: mesajın tümünde büyük karekter kullanma

5. kursatt

kursatt Yeni Üye

ben ekran kartında bir dorun olabilir diye düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim...teknik servisten anlamayan bi insan değilim. ama bu problemi bi türlü çözemedim.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ben bunu anlamıyorum gerçekten.
    Onlarca uyarımız var. Onlarca konu kilitlemişiz. Defarlarca ama defalarca uyarmışız. Kurallar sayfası oluşturmuşuz. Bu kuralları anasayfaya koymuşuz. İmzamıza koymuşuz. Birde üstüne üye olur olmaz herkese tek tek mesaj atmışız. Hala ve hala kurallarımızı takan yok.

Arkadaşlar büyük harfle yazmak sitenin görüntüsünü bozmasının yanında internet dilinde bağırmak demektir. Ben evimde kimseye bağırttırmam. Burası hepimizin evi.

kursatt Kardeşim üzerine alınma. Buradaki laflar sana değil ortayadır.

LÜTFEN EN AZ BİR KERE KURALLARI OKUYUNUZ. HER FORUMDA AYNI KURALLAR VARDIR.

site-kurallari.php

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş