Oyun için laptop arıyorum!

Konu, 'Notebook Genel' kısmında tranquillity_1 tarafından paylaşıldı.

1. tranquillity_1

tranquillity_1 Yeni Üye

Arkadaşlar 2500 milyar limitim var ama 100 milyon falan daha kasabilirim.benim canavar gibi bir masaüstü bilgisayarım var ama bana bir oyun canavarı bir notebook lazım.her zaman notebookların gereksiz olduğunu düşünürdüm ama iş başa gelince ihtiyacın oluyor:Dçok pis oyun oynarım ve oyun piyasası hakkında çok iyi bilgilerim vardır bu yüzden bu oyun kariyerimi bir notebook ile sürdürmek istiyorum.bana önerebileceğiniz notebooklar var mı?(4 gb ram-320 gb HDD kesinlikle olsun).şimdiden çok teşekkür ederim!

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

t9550 vb bir işlemci oyunlar ve üst seviye uygulamalar için en mantıklı çözüm gibi duruyor. Eğer onu karşılayamıyorsanız en azından p8700 lü bir notebook almalısınız. güzel bir 1gb ekran kartı da olmazsa olmazlardan.

Aşağıda şu an pazarda satılan 3 modelin karşılaştırmasının bağlantısı var.
    urun_karsilastir.html?&kid1=1029&kid2=976&kid3=1006

Size uygun olan bir tanesini almanızı öneririm. Asus olanın işlemcisi daha iyi.

3. tranquillity_1

tranquillity_1 Yeni Üye

yaw ben 9800m gs tarzı ekran kartı arıyorum.yani üst düzey olmalı.hem beni uzun zaman götürsün hemde oyunlarda rahatlık sağlasın.asus var mı böyle bilmiyorum?ben bir tane buldum ama casper.casper notebooklar nasıldır?şikayet çok mudur?
    http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1002&uid=102627

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer marka takıntınız yoksa casper ve bence daha önemlisi monster markalarında bu şekilde ürünler bulabilirsiniz.
    Verdiğiniz model de oldukça iyi.

5. kivanc01

kivanc01 Yeni Üye

Merhaba..Asus G60JX-Core i5 islemci--GTS360M 1GB DDR5 ekran karti!!! 500GB 7200rpm Harddisk: Fiyat:1800TL--Butcenizi kasmaniza hic gerek kalmadan muhtesem bir gaming bilgisayar alabilirsiniz..

Intel® Core™ i5-430M processor
    Features a 1066MHz bus, 3MB L2 cache and 2.26GHz processor speed with Turbo Boost up to 2.53GHz.

Intel® Core™ i5 processor
    Features smart 4-way processing performance with a speed boost.

4GB DDR3 memory
    For multitasking power, expandable to 8GB.

Multiformat DVD±RW drive with double-layer support
    Records up to 3.5GB of data or 4 hours of video using compatible DVD+R DL and DVD-R DL media.

16 LED-backlit LCD widescreen display

500GB Serial ATA hard drive (7200 rpm)
    Offers spacious storage and fast read/write times.

Facial recognition technology
    Protects sensitive information.

NVIDIA GeForce GTS 360M graphics
    Feature up to 1GB GDDR5 memory for lush images and vivid detail. 3D audio with EAX advanced CPU performance to suit gaming needs. HDMI output for flexible connectivity options.

Built-in 1.3MP webcam and array microphone
    Plus 2 Altec Lansing speakers make it easy to chat with family and friends.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu notebook Türkiye'ye hiç gelmedi sanırım. Fiyat nereden acaba?

Sayfayı Paylaş