oyun-çizim için toshiba a200-23u veya benzeri

Konu, 'Notebook Genel' kısmında halukilhan tarafından paylaşıldı.

1. halukilhan

halukilhan Yeni Üye

arkadaşlar oyun ve çizim için bi laptop alcam. o yüzden ekran kartı önemli benim için. işlemci de intel core 2 duo dan başkasını düşünmüyorum. ram önemli değil ekleyebilirim. harddisk hiç önemli değil.
    en önemli şey ise şuan kullandığım dell de de bulunan sorun. ısınma. [ofof]

2.000ytlnin altında arıyorum. toshiba a200-23u aradığım özelliklere en uygun laptop gibi. 1850ytl cıvarında. ama ısınma problemi yaşayanlar varmış bu modelde. oyle mi gerçekten. klavyesi gri mi beyaz mı. beyaz çok şık duruyo da. bi de hoparlorleri harman kardon mu değil mi :lol:

bu özelliklerde toshiba a200 değil de "x" alsan daha iyi diyenler varsa lütfen değişik modeller önersinler. [director]

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

3. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Toshiba Satellite Pro A300-15B [bravo] Yakın zamanda ya bunu yada Asus M51SN250DV yi almayı düşünüyorum ama toshiba daha dikkat çekici!

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

A300-15B daha iyi tabi ama ben daha ucuz olan 15A modelini önerdim.

5. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

ama aralarında 100 ytl fark var sanırım... 1 gb ram fazla ve 2,5 (2,4 te olabilir aklımda değil) ghz e 2,1 ... aralarında ki fark eminim vardır...

6. mertberk

mertberk Yeni Üye

ben a200 23u aldım 1.650 ytl e. bu fiyata en iyisi buydu . bence fazla ısınma sorunu yok . fan ı bosta bıraktın mı bi şey olmz.. :idea:

Sayfayı Paylaş