OYUN AMAÇLI NOTEBOOK ARUYORUM

Konu, 'Notebook Genel' kısmında mahir06 tarafından paylaşıldı.

1. mahir06

mahir06 Yeni Üye

Herkeze merhaba, Sitenize yeni üye oldum. Çok faydalı bir sohbet ortamının yaratıldığı kanaatindeyim tebrik ederim.
    Gelelim soruma... Ben güncel oyunları oynıyabileceğim ( ekran kartı minimum 512 Mb paylaşımsız) bir notebook almak istiyorum. Tabii bu arada internet ve diğer klasik özellikler muhakkak olacak. Bütçem 2.000,00 ytl. Bana tavsiyeleriniz neler olabilir. Şimdiden teşekkürler...
    NOT: Genel olarak toshiba markalar tercihim, ama tüm önerilere açığım... [imdat]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bulabilirseniz asus m51sn250dv modelini öneririm.

3. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Evet bulabilirsen...Eğer bu markayı almayı düşünüyosan;
    eStorehttp://www.estore.com.tr/EStore/Pro...yarVirtual&productid=ELY53478(BilgisayarBase)
    eReyon http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=94759
    HepsiBuradahttp://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd72165
    da var fiyatları 2000YTL ile 2300YTL arasında değişiyo...Ben de almayı düşünüyorum..eReyon veya Normal Mağaza Olarak Bimekste var ama arasında fiyat farkı var...eReyondan alabilirim...

4. mahir06

mahir06 Yeni Üye

Evet önerdiğiniz bilgsayarı inceledim. Benim aradığım özellikte ve fiyat aralığında. Fikirler için teşekkür ederim. Bu bilgisayara alternatif başka ne markalar olabilir?

5. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Hp Pavilion DV9780ET var ancak asustan bazı özellikleri iyi onlarda Ekranı 17" ve HD...Grafik tasarımı türünden işinize yarayabilecek bi ekran tipi...Ve kumandası falan var ek özelliklerine diyecek yok ancak burda sormuştum onlarda demişti chipseti asustan kötü diye...zaten en önemlisi chipset... Bide Toshiba Satellite A200-23U modeli var...Oda fena sayılmaz ancak Asus ve Hp ye göre daha kalın bi model :) Tercih senin ama bana soracak olursan Asus M51SN250DV ;) (Aslında bende ilk başta Toshiba almayı düşünüyodum ancak sonra asusu tavsiye edince hoşuma gitti..Yakın bi zamanda daha üst modeli çıkmazsa bunu alıcam gibi.. Yani Asus M51SN250DV...)

6. mahir06

mahir06 Yeni Üye

Verdiğiniz öneriler için teşekkür ediyorum. Biraz daha araştırma sonucunda M51 sn 250 dv almaya karar verdim. Sanırım eylül gibi alacam. Alınca izlenimlerimi aktarırım size. Bilgileriniz için tekrar teşekkürler...

7. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Yardımcı olduysak ne mutlu bize ;) Emin ol şuan bunların fiyatlarında bu kadar özelliklere pek rastlayamazsın...Yalnız eylülde alıcağın için bence acele karar verme gene..eylüle daha birsürü marka çıkabilir ;) Genede sevdiysen al tabi ;)

8. keeper086

keeper086 Yeni Üye

genel olarak toshıba istiyorsanız a355-6944 modelini alabiirsiniz bumodelde 512 mb paylaşımsız ekran kartı var

İŞLEMCİ: Yeni Nesil Intel Montevina 1066 MHz. 2.4 GHz. 3 MB Cache Bellek P8600 İşlemci
    RAM: 4 GB DDR2 800 Mhz. (Max. 4 GB) Ram
    HDD: 320 GB SATA (5400rpm) HDD
    OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
    EKRAN KARTI: ATI MOBILITY RADEON HD 3650 Max. 1789 MB Ekran Kartı

16 inch 1366 x 768 TruBrite® WXGA+ TFT ekran
    320 GB S-ATA (5400 Rpm) HDD
    Windows Vista® Home Premium Tr / Ing (64 Bit)

Sayfayı Paylaş