ölü piksel

Konu, 'Donanım Ürünleri' kısmında batunaz tarafından paylaşıldı.

1. batunaz

batunaz Yeni Üye

arkadaşlar bu ölü piksel olayının hiçmi çözümü yok firmalar neden bunu garanti kapsamına almıyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar pylaşalım

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. lazzyo

lazzyo Yeni Üye

bu çok basit ve çok tartışılması gereken bi konu aslında firmaların bu konuda yapabileceği birşeyler muhakkak vardır ama üretim ülkemizde gerçeklesseydi yada avrupa birliği üyesi olsaydık 1. 2.veya 3. dünya ülkeleri deyimi size neyi çağrıştırıyor 1. en kaliteliyi 2. orta kaliteliyi 3. en dandiği satabilecegimiz ülke firmaların prosedürü bu ve kesinlikle değişmez en dogru olan ürünü almadan önce test etmek yada monitörü camdan asağıya atmak bi çözüm olabilir:D

4. gtoprak

gtoprak Yeni Üye

Eğer ürünü aldığınız firmaya biraz baskı uygularsanız, ürününüzü değiştirme şansınız olabilir.

5. batunaz

batunaz Yeni Üye

arkadaşlar ürünü aldığım firma ve mağza kimse yardımcı olmadı onlar hep dalavere satarken çok başka konuşurlar bi sorun oldumuyduda hemen kıvırırlar o yuzden kontrol etmeden almayın yok kurulum yaptımı felan olmaz deseler bile baştan konuşun bunlar insanları salak yerine koyuyorlar ama Ürünün markası MSI MSI türkiye dispiratörlüğüyle irtibata geçtim derhal ilgilendiler ve yardımcı oldular şimdi lcd değişecekler bakalım gönderdim

Sayfayı Paylaş