Nvidia Yükleyemiyorum

Konu, 'Asus Notebook' kısmında drgn tarafından paylaşıldı.

1. drgn

drgn Yeni Üye

Bi sorun oldu kaspersky uyarı verdi sil dedim nasıl oldu bende tam anlamadım ama mavi ekran geldi bişeyler yazdı ardından pc yeniden açılış yaptı biraz bekledim inteli yükledi fakat nvidia denetim masasına tıkladım açılmadı uyumlu donanım bulunamadı diye hata verdi sürekli bende program kaldır daki nvidia display panelde dahil olmak üzere hepsini kaldırdım hatta nvidia display paneli kaldırırken nvidia sistemden kaldırılacak dedi daha sonra asusun sitesinden vga nvidia son sürümü indirdim ama nvidia kurulum programı mevcut donanımınızla uyumlu bir sürücü bulamadı kurulum prograı şimdi kapanacak hatası veriyo aynı hatayı nvidianın sitesinden indirdiğim driverda da verdi

sistem geri yükleme yapmak istiyorum ama her seferinde şu hatayı veriyo

Lütfen yardımcı olun 3 saattir uğraşıyorum format dışında bi çözüm sunun mümkünse

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Nvidianın sitesinden sürücü indirmeyi denediniz mi?
    Sistem geri yükleme yapmadan önce antivirüs programınızı ctrl+alt+del yapıp, görev yöneticisinden işlemlerden kapattınız mı?

3. fenomen5756

fenomen5756 Yeni Üye

http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=tr-tr adresine gir,
    notebook seri ve modeli seç,
    işletim sistemini seç,
    daha sonra gelen sayfadan
    BIOS (5) [BIOS History] menüsünün yanındaki + ile aç içerisinde en alttaki Version 205'i "Global (DLM)" linkiyle indir..

Sonra..

indirdiğin dosyayı zip'den çıkart flash'a at.
    flash takılıyken pc'yi yi yeniden başlat f2'den bios'a gir
    advanced sekmesinden esasy bios'a gir(en üstte)
    sonra flash'dan 205 dosyasını seç.

Bu şekilde Sorun düzelir.. kolay gelsin.. ;)

Sayfayı Paylaş