Nvidia Optimus ve İnternet Sorunu

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında anemikk tarafından paylaşıldı.

1. anemikk

anemikk Yeni Üye

iyi günler.
    Laptop bilgilerim:
    Samsung NP270E5G-X01TR

Intel Core i5-3230M CPU @2.60 GHz İşletim Sistemi :Windows 8.1 Single Language 64bit 6.3.9600

BİOS Sürümü:phoenix Tech. P01RCJ 07.10.2013 Ağ Sürücüsü :Realtek PCIe FE ailesi Denetleyici 8.1.510.2013

RAM 8.00GB Grafik Sürücü:Intel HP Graphic 4000 - Nvidia GeForce 710M NVIDIA-Optimus Technologies

1-) Evde asus ve toshiba eski laptoplar var.windows 7 kurulu.chrome sayfası açınca internete daha hızlı bağlanıyorlar.Benim laptobum daha yavaş bağlanıyor.gözle görülür bir fark var.bunu nasıl denetleyebiliyirim sorun nerede diye?

2-) Windows 8.1 kurulu. windows 7 ye geçmek istiyorum çünkü bu win8 bi ton izin istiyor herşeyde ve başlat menüsü çok sorun.Değermi windows 7 geçmeye. normal kurulum yeterlimi yoksa 8 den 7 ye düşerken sorun oluyormu.

3-)Nvidia Optimus sorunu var."saka" nın konusuna baktım fakat KnightOnline ,CounterStrike gibi oyunların exe sini seçiyorum fakat İntelHD graphicle zorunlu oynatıyor.Nvidiayı seçemiyorum. Zaten 710M ekran kartıda iyi değil ama bu sorunu çözmekte yardım edebilirmsiniz ?

teşekkürler sorularım fazla ama k.bakmayın.

Sayfayı Paylaş