NVIDIA 8600 GS 256 mb oyun için yeterli mi???

Konu, 'Oyun Genel' kısmında caprion2007 tarafından paylaşıldı.

1. caprion2007

caprion2007 Yeni Üye

mrb arkadaşlar. NVIDIA Ge Force 8600 GS 256 mb ekran kartı ileri düzeyde yani ağır oyunları oynamak için yeterli mi.?? pc ye herhangi bir zararı olur mu. özellikle notebooklarda. cvplarınızzı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

orta sınıf bir ekran kartı sayılır.

3. astsbucvs

astsbucvs Yeni Üye

bazı oyunlar düşük ayarlarda oynanır. ama biraz eski oyunlarda gayet iyidir.(crysis düşük ayarlarda da zor oynanıyor.)

4. linuxville

linuxville Yeni Üye

ben medium'da çok rahat crysis oynuyorum 800x600 medium ama aa kapalı.

5. FrosT_X

FrosT_X Yeni Üye

arkadasım Nvidia konusunda sorunun olmasın...Nvidia internet üstünden sürekli kendini güncelledigi için istedigin oyunu oynarsın..bazı oyunlar yüksek Ekran kartı özellikleri ister ama Nvidia varsa gerisi sorun degildir...

ben Nvidia geforce 5200 -128 lik ve oyunlar hakkındaki bilgilere baktıgımda...oyunun en düsük istedigi 256 olmasına ragmen 256'lıktan daha iyi bi performans veriyor hiç bir sorunuda cıkmıyor...İstedigin oyunu yükle...

Nvidia zaten tüm ekran kartlarında oyun destegi vardır ekran kartının özelliklerine girdiginde bulabilirsen eger oyun ayarları vardır...orda piyasadaki tüm oyunların ismini görebilirsin her yeni oyun cıktıgındada o listeye kendi otomatik ekler ve ona göre ekran ayarlarını kendisi yapar....

6. okan57400

okan57400 Yeni Üye

bende NVIDIA GS 256 Mb var....laptop fifa 08'de kasılıyor....laptop yeni, vista var...acaba ondan mı?

7. kuzi

kuzi Yeni Üye

bendede a200 1cr var.vistada 2008 kasıyordu.Xpde kasmıyor.Ondan olabilir

8. okan57400

okan57400 Yeni Üye

sağol kuzi....
    ekran kartının yeni sürücülerini buldum, biraz daha iyi...kasılma miktarı azaldı...
    uygun bi zamanda xp'yi kuracam....

yeni aldım laptopu...fifa 08'de takılma yapınca hayal kırıklığına uğradım açıkcası...

Sayfayı Paylaş