Ntı Backup Ve CdRom sorunu(önemli)

Konu, 'Acer Notebook' kısmında batuhanqq tarafından paylaşıldı.

1. batuhanqq

batuhanqq Yeni Üye

Selam arkadaslar 1 hafta önce ses sorunu vardı bilgisayarcıya götürdüm orginal windows kurarsak düzelir dedi kurdu düzeldi ve bize ntı bakcup now 4 programı var buradan backup al dedi yapıyorum olmuyor BU YOLU BİLEN VARSA ANLATABİLİRMİ? ACABA yeni hardisk aldım onda sahta yüklü bu orginal yüklü hardiskden alıp ona atmak istiyorum FAKAT CD-ROM BOZUK DVD OLUSTURAMIYORUM BUNUN YERİNE HARİCİ HARDİSK MESALA FLASH BELLEK GİBİ HARİCİ HARDİSKLERE BACKUP NASIL ALABİLİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM :(:(

2. batuhanqq

batuhanqq Yeni Üye

hiç bilen birisi yokmu yha:(

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

neyin yedeğini almak istiyorsunuz

4. batuhanqq

batuhanqq Yeni Üye

komple bilgisayarın yedegini

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

acronis ya da ghost programlarını denediniz mi? Ben acronis kullanıyorum, memnunum.

6. batuhanqq

batuhanqq Yeni Üye

eğer o programlarla alırsam böle flash diskete alabilirmiyim çünki cd-rom hatalı cdye alamıyorum:S

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ister yerel diske ister flash diske alabilirsiniz.

8. batuhanqq

batuhanqq Yeni Üye

programı indirdim acronisi full pc aldım yedeği ama 2 backup dosyası olustu bir 4 gb bide 3.900 gb lerde ikisinin içide aynı klasörler var ben hangisini alıcam birde bende 2 harddisk var orginalini kopyaladım ama diğerinide orginal yapmam için bu yedeği flash diskle alsam olurmu ama 1 gb yani ben bu backupların içindekileri flash diske kopyalasam sonra hepsini normal desktop pcmde toplasam backupı sonra kopyala yapıstırmı yapcam yeni hardiskime flash getten karısık oldu ama:S

Sayfayı Paylaş