noteebok güncelleştirmelerden sonra açılmıyor

Konu, 'Notebook Genel' kısmında fozgoren21 tarafından paylaşıldı.

1. fozgoren21

fozgoren21 Yeni Üye

asus f3sc 220DR güncelemelerden sonra restart yaptı şimdi siyah ekranda Microsoft Corperation yazısında kitlendi açılmıyor ne yapmalıyım arkadaşlar

2. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Güvenli kipte açıp sistem geri yükleme dene istersen

3. fozgoren21

fozgoren21 Yeni Üye

denedim açılmıyor yine

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer c diskinde önemli bilgileriniz yoksa bilgisayar açılırken f9 a basarak recovery menüsüne girebilirsiniz.
    Bu menüden sadece c diskine işlem yaparsanız bilgisayarınız ilk günki halini alır.

5. hacas

hacas Yeni Üye

bios update mı yapın? yanlış yapım sonucu açılmaz hiç bişide yapamasın öle kalır bios cıpın değişmesi gerekir onuda ancak asus servisi yapar yani çizgi elektronik a.ş

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

çizgi elektonik asus notebook servisi değildir.
    asus-f4/asus-teknik-servis-adresi-ve-arizali-gonderimi-hk-t94.html

7. hacas

hacas Yeni Üye

çizgi elektronik a.ş asus un turkıye koludur asus anakartları vs.. hepsinin arızaları orda yapılır oraya gönderilir..

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Çok biliyorsanız çizgi yi bir zahmet arayınız. Sonra sonucu buraya yazarsınız.

9. hacas

hacas Yeni Üye

çizgi elektronik a.ş aradım mesai bitmiş yarın tekrar arıyacağım

10. fozgoren21

fozgoren21 Yeni Üye

arkadaşlar bios update yapıp yapmadığımı bilmiyorum eğer bunu güncelleştirmeler yapmadıysa ben pc nin biosu ile oynamadım ve şu anda güncelleştirmeleri kapadım almıyorum. tabii ki recovery yaptım ama sorun çözülmedi şu andada şu hatayı veriyor notebook vistanın yardım menüsünü açmak istediğimde ---Internet Explorer help öğesindeki/öğesini karşıdan yükleyemiyor------
    yani bu notebook u hevesle almıştım ama şimdi hayal kırıklığı yaşıyorum..........

11. The Wind

The Wind Yeni Üye

Kendi kendine bios güncellemesi yapmaz,sizin isteyerek ve bilerek yapmanız gerekn birşeydir.Yani yapmamışsınız kısaca :) Siz hangi güncelleştirmeleri yaptınız da açılmıyor bilgisayar?Ne yaptığınızı yazmamışsınız.Belki bir ipucu yazabilirsiniz buraya ayrıntı vererek.

Sayfayı Paylaş