Notebooksuz Kalmayın Satılık Samsung Garantili/Faturalı

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında netronservis tarafından paylaşıldı.

1. netronservis

netronservis Yeni Üye

ACİLLLL !!! Öğrenci : Bir öğrenci Arkadaşımız Adına İhtiyaçtan Dolayı Satılık Notebook Bizim tarafımızdan Komisyonsuz Satılmaktadır.İlginize Tesekkür Ederiz.

Evet Yanlış Okumuyorsunuz Arkadaşlar 30 gün teknik Servis Hizmetli 4,5 Ay Daha Garantili Az ve Temiz Kullanılmış LCD Tv Yada Monitörünüze HDMİ Girişiyle Kolayca Bağlanabilen Samsung un 2009 Eylül Ayında Piyasaya Sürdüğü Temmuz 2010 'Da Satın Alınan Henüz Kullanım Standartlarını Kaybetmemiş Hızlı Dinamik HD LED Ekran Görüntüsüyle Oyunlarınıza Ve Filmlerinize Grafiksel Çalısmalarınıza Tam Kapasite Verebilen İşlemci (İnteL Core Duo P7450 2.83@2.83 Ghz) Hızıyla Sizi Memnun Edecek Bir Notebook...

Marka-Model: Samsung R522/ Core 2 Duo P7450 2.83@2.83 Ghz /RAM 4 GB /Ekran Kartı 1 GB / 320 GB HDD / Ekran Boyutu 15.6 / Ağırlık 2,5 - 2,9 kg [imdat]

-----Peki Bu kadar Güzel de Neden Satıyorsun ?

Arkadaşlar Sıkıştığımdan Dolayı Satıyorum..Gercekten Acil !!!!

----Faturası Var Mı?
    Evet Var.
    ----Sizinle Nasıl İrtibata Gecelim?
    http://www.netronservis.com veya admin@netronservis.com

----NOT: Orjinal İşletim Sistemli (Windows 7 Home Basic) İstenirse Ücretsiz Diğer Orjinal İşletim Sistemlerinden İstediğinizi Kurup Teslim Edebiliriz.

Sayfayı Paylaş