Notebooklar için Nvidia ekran kartı sürücüleri

Konu, 'Notebook Genel' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. fenomen

fenomen Yeni Üye

Bu değerli paylaşım işin teşekkürler devamını bekliyoruz.

2. enreka_tr

enreka_tr Yeni Üye

bil için teşekkürler saka yalnız bişey hatırlatayım laptopvideo2go sitesinde bu modded inf le birlikte driverlar yayınlanıyo yani ben bunlarla ugraşmam diyen arkadaşlara bi alternatif olsun..bi driverı indiriyosunuz bi de modded inf i kopyala ve degiştir yaptınız mı tamamdır..

3. kerem2018

kerem2018 Yeni Üye

Teşekkürler emeğine sağlık. Mükemmel bir paylaşım. Bu arada bilgisayarıma nvdia forceware kuramıyorum. Sürekli hata veriyor. Neyi eksik yapıyor olabilirim? Cihazım notebook dv9098 vista home premium edition 512 mb ge force go 7600 ekran kartım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

4. ulubey

ulubey Yeni Üye

Bilgilendiriğiniz için teşekkürler elinizde Sony vaio vgn fz-11m in Vista X64 ekran driver i olan varmı

5. metalmilitea

metalmilitea Yeni Üye

http://www.driverheavendownloads.net/nvidia.htm sayfayı açtık fakat windows xp yazan yeri indir demişsin ama bir cok xp yazan yer var hangisi açıklarmısın. Ayrıca normal drıver varken niçin bu şekilde bır guncelleme gerekli bilgin arsa söylersen bide ögrenmiş oluruz hadi saolasın.

6. metalmilitea

metalmilitea Yeni Üye

dostum daha önce senin laptoptan vistadan xp ye cevirdim o yüzden baya uğraştım. vista olarak kullandığın ekran sürücüsü xpde çalışıyor bi dene olmazsa bir daha yaz [bravo]

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İlk mesajda da yazdığı gibi biz en güncel olan sürücülere bakacağız. yani üstten ilk 4 sürücü dışındakiler bizi ilgilendirmiyor.
    üstteki 4 sürücünün her biri başka bir işletim sistemi için. sizin işletim sisteminiz ne ise ona uygun olanı indiriniz.

8. ladrub

ladrub Yeni Üye

Emeği gecen herkese sonsuz şükranlarımı sunarım. Yalnız ufak bir sorun var. WinXP 32Bit 'de, GeForce 8400M GS ekran kartını destekleyen birçok notebook (ÖR: HP DV2730ET) 'un driveri malesef yayınlanan sürücülerle uyuşmuyor.

Saygılar.

9. karaf

karaf Yeni Üye

Ben bu işlemi sağlıklı bir şekilde uyguladım. Sürücü güncellendi fakat akabinde 2-3 gün gözlemledim.
    Önce bir mavi ekran hatası ile karşılaştım. Daha sonra uyku moduna giren bilgisayarın tekrar açılmak istendiğinde resetlendiğini farkettim. Biraz araştırdıktan sonra ekran kartı sürücüsünden olabileğini sonucuna vardım ve kaldırıp eski resmi sürücüsünü yükledim.

Sonuç; bahsettiğim uyku modu sorunu çözüldü. Bana mahsus bir sorun mu bilmiyorum ama böyle birşey yaşadım. Takdiri size ait.

Ekran Kartı: Nvidia 9300M G
    Dizüstü: Asus F3SG240DV

10. erkmante

erkmante Yeni Üye

merhaba, asus f3sc kullanıcısıyım ve malesef ekran kartım geforce 8400m G 128mb bu bilgilendirmeyi görünce çok sevindim çünkü hiç bir oyuna yetmiyor kaldı ki cd nin üzerinde 128mb yazan oyunları bile. bu performans artırıcıyı yüklemeye çalıştım ama malesef beceremedim istenildiği gibi msxml4.0 ı indirdim ve sonra mobility modder programını indirmeye çalıştım ama gelen zipli dosyadan açmaya çalıştığımda başarısız oldu bu konuda desteğinizi rica ediyorum.teşekkrüler..

11. bigbro74

bigbro74 Yeni Üye

arkadaşlar bendeki sony vaio için( vgn-fh31h ) nvidia sitesinden sürücüüyü indirip kurmaya çalıştım, uyumsuz dedi, ama uyumlu olduğunu 2 kere kontrol ettim, herneyse modder programıyla modifiye ettim, başarılı bi şekilde yüklendi, yeniden başlatınca windows logosundan sonra görüntü gidiyordu, önce F( le başlatıp, en son iyi... ve vga modlarını sırayla denedim, sonra güvenli modda açıp, ekran kartını kaldırıp tekrar başlattım, şimdi naapsam acaba
    modder ı tekrar mı denesem, amaan neyse vazgeçtim yaa:)

12. esener47

esener47 Yeni Üye

kardeş vidia mobility modder programı silinmiş ya :( upload edebilecekmisin

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

2 dk içinde tekrar deneyiniz.

14. FirstClass

FirstClass Yeni Üye

GT 330M işe yaramıyor zaten listede yok başka bi yöntem bilen var mı nvidianın sitesindeki driverlarda olmuyor
    Acer 5745G Win-7 x64

15. nooitwolf

nooitwolf Yeni Üye

güzel paylaşım teşekkürler

arkadaşlar saka 'nın dediği gibi güncellik ilgilendirior sizin notebook versionu atıorum 3-5 ayda bir günceli çıkıyor masaüstü bilgisayarın ekran kartları için ayda bir =) örnek veriorum yani

bunu yapmadan bakarsınız nvidia sitesinde sizin driver ın sürümü nedir aynı ise gerek yok eğer nvdia da notebook driver i eski ise yapabilirsin diye düşünüorum

gerçi Nvidia sürekli güncelleme çıkarmaya başladı =)

Saka'nın yazdıklarını tam okuyun eksik okumayın kolay gelsin,,

16. trwarez16

trwarez16 Yeni Üye

üstat bu olay windows 7de geçerli mi vistadaki olayı denesek işliyıor mu

17. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş