NoteBook Temizliği

Konu, 'Notebook Genel' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

1. Error!

Error! Yeni Üye

Benim Gibi Laptop Temizliğine Önem Veren Titiz Üyelerimiz İçin Amatör Bir İnceleme Yaptım

Bildiğimiz Gibi Laptopumuz Tozlanır Lcd Ekran Pislenir Vs Vs Vede Bunlara Yanlış Bir Pez,fırça ile Müdahale Edersek bu tozlar Bu lekeler bizlere unutamıyacağımız bir hatıra bıraka bilir :D o yüzden sizlere yeni aldığım bir ürünü tanıtmak istedim.

Öncelikle Kutumuzdan Neler Çıkıyor Onları Görelim
    (soldan sağa doğru:) )
    1.Temizleme Jeli,Sprey
    2.Temizleme Bezi
    3.Jel İle Temizledikten Sonra Kurulama Bezi
    4.Toz Alma Fırçası

1-Temizleme Jeli
    Temizleme Jeli Hafif Süt Kıvamında Sütü Andırıyor.
    Laptopunuzu Temizledikten Sonra Çok Güzel Bir Koku Hakim Oluyor

2-Temizleme Bezi
    Bez Pamuk Kadar Yumuşak Vede Toz Tutmamaktadır.

3-Kurulama Bezi
    Bez %100 Geyik Derisinden Yapılmış.Oda Temizleme Bezi Kadar Yumuşak

4-Toz Alma Fırçası
    Toz Alma Fırçası Diğer Fırçalardan Çok Daha Farklı,Çok Yumuşak,Seyrek, Ahu Dudu Meyve Kokusu,Vede En İyisi Laptopumuzu Çizmiyor:)

Neyse Lafı Fazla Uzatmadan Temizliğimize Başlıyalım :)

Öncelikle Temizliyeceğimiz Yeri(Klavye Takımı Olsun,Lcd Monitörümüz olsun vs vs) Toz Alma Fırçamızla Alandaki tozları Bir güzel Temizliyoruz.

Evet Tozları Aldıktan Sonra Temizleme Bezimizi Sol Elimize Temizlik Spreyimizide Sağ Elimize Alıyoruz.Vede Yaklaşık 10 Cm Uzaklık Kadar TemizliK Bezimize Sıkıyoruz(Mavi bez)

Sonrada Temizliyecemiz Yeri Birrr Güzel siliyoruz(sakın spreyi direk lcd ekrana,veya kapak üstüne sıkmayın spreyi ayarlıyamadığımız için sağa sola gide bilir vede oralara bez girmez sonrada oralardan beyaz beyaz çıkmaya başlar :) )

Mavi Bezimizle Temizledikten Sonra Kurulama Bezimizlede Mavi Bezle Sildiğimiz Yerlerden Bir kere Daha Geçiyoruz.Vede Notebook umuz tertemiz Oluyor

Umarım anlata bilmişimdir :)

bu arada ürün takım halinde
    1.Temizleme Jeli,Sprey
    2.Temizleme Bezi
    3.Jel İle Temizledikten Sonra Kurulama Bezi
    4.Toz Alma Fırçası

bu şekilde kutudan çıkıyor

Fiyatı: 7 $ ( 7 dolar)

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bende buna benzer birşey kullanıyorum. Hakikaten işe yarıyor. İnceleme için teşekkürler

3. Error!

Error! Yeni Üye

Önemli Değil Devamı Gelicek.. :)

4. DjShadow

DjShadow Yeni Üye

ellerine sağlık bilemir..Fiyatı uygunmuş ürünü acaba nerden satın alabiliriz??birde sprey ekranda iz bırakıyor mu?Biraz yağlı bir kıvamda ise bırakabilir çünkü başıma gelmişti :p

5. Error!

Error! Yeni Üye

Ben Gebze Asya Bilgisayardan Aldım.Tecnosada Felan vardır
    Bu arada sprey iz bırakmıyor zaten direk ekrana sıkmıyorsun beze sıkıp ondan sonra temizliyoruz sonra beyaz bezl kurulama işlemi yapıyoruz

internette bir çok çeşidi var
    http://intoko.kijiji.com.tr/c-ViewAdLar ... f9e_18.JPG

bu arada djshadow çok sevdiği bir dj özelliklede Organ Donor şarkısı çok güzel [bravo]

6. DjShadow

DjShadow Yeni Üye

Ben bir teknosa ya bakayım o zaman..Dj Shadow u genelde müzikle daha haşır neşir kişiler tanır zevkinizi takdir ettim doğrusu..
    Ben en çok This time(İ'gonna try it my way) şarkısını seviyorum müthiş yaratıcı bir adam!!

Sayfayı Paylaş