notebook parçaları

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında xmaynakx tarafından paylaşıldı.

1. xmaynakx

xmaynakx Yeni Üye

arkadaşlar ben istanbulda oturuyorum urunler kendı sahsı stogumdakı urunlerdır. 15.4 15 ıch ekran hdd ram ve notebookla ılgılı herturlu parcayı bulabılıyorum.elımde olmayanlarıda cok uygun rakamlara tedarık edıyorum. bana ulasmak ıcınde +mail adresi silindi+ dan ulasbılırsınız yada Ö.M den yazabılırsınız.elımden geldıgı kadar yardımcı olabılırım.

2. mucak35

mucak35 Yeni Üye

arkadaşım sana nasıl ulaşabilirim. halen elinde notebook parçaları varmı?

3. pierrecassi

pierrecassi Yeni Üye

elinizde olan parçaları ve oturdugunuz il ve ilçeyi yazarsanız kaliteniz artar.

4. orhandaghan

orhandaghan Yeni Üye

4-5 gb notebook için hdd arıyorum. elinizde böyle bir malzeme varsa almak isterim. lütfen fiyat veriniz.

5. xmaynakx

xmaynakx Yeni Üye

arkadaşlar ben istanbulda oturuyorum herhangı bı ofısım yada dukkanım yok kendı sahsı stogumdakı urunlerdır. 15.4 15 ıch ekran hdd ram ve notebookla ılgılı herturlu parcayı bulabılıyorum.elımde olmayanlarıda cok uygun rakamlara tedarık edıyorum. bana ulasmak ıcınde +mail adresi silindi+ dan ulasbılırsınız yada Ö.M den yazabılırsınız.elımden geldıgı kadar yardımcı olabılırım.

6. beyazid

beyazid Yeni Üye

Acer 5715 Z modelinde 7 adet tuş eksiğim var. Tuş kapağı bulabilir misin ?

7. grisnackh16

grisnackh16 Yeni Üye

bana t7700 notebook işlemci lazım fiyat verebilirmisin

8. karaf

karaf Yeni Üye

Arkadaş aynı mesajı iki defa atmak, gelişi güzel bir ilan vermek, sorulara kayıtsız kalmak dışında 1 yıldır bu ilanla ilgili hiç birşey yapmamış maalesef!

Artık buradan bir sonuç çıkacağınıda sanmıyorum açıkcası.

Sayfayı Paylaş