Notebook ile masaüstü bilgisayar aynı anda intenet

Konu, 'Notebook Genel' kısmında blow18 tarafından paylaşıldı.

1. blow18

blow18 Yeni Üye

Öncelikle tüm forum arkadaşlara selam;
    Benim bir adet laptop bir adet masaüstü bilgisayarım var şimdi bizim internet aşağımızdaki bir dükkancı ile ortak kulanılıyor toplam 5 kişiyiz bizede tabiki tekbir kablo geliyor şimdi ben bu kablo ile her ikisi ile bağlanacam ama şu internet kablolarını 10-9 tane yapan alet varmış bu aletten olmasın.adaptörsüz 2 li yapan alet varsa lütfen yardım ediniz...

şimdiden teşekür ederim

2. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

hub kullanmanıı öneririm. fiyatlarıda gayet makul.

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hub kullanabilirsiniz oğuzhanın dediği gibi ya da toplaşıp bir wireless modem alabilirsiniz :D Böylece tüm sorunlar çözülür.Hub küçük ve kullanışlıdır hem de daha mantıklı.Hub olmasın diyorsanız da 2. seçeneği düşünün.

4. blow18

blow18 Yeni Üye

işin doğrusu ben, notebook 'a kablosuz bağlanmak, masaüstü bilgisayara ise kablo ile bağlanmak istiyorum.Bunun için be önerirsiniz.

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hocam biraz da noktalama işareti kullansanız tam süper olacak yani :roll: Bu yazdığınızdan hiçbirşey anlamadım.Yukarıda size iki seçenek sundum,gayet net açıklamalar olduğunu düşünüyorum.Kolay gelsin. ;)

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bir tane access point alacaksınız. Aşağıdan gelen kabloyu buna takacaksınız. Daha sonra notebook için kablosuz, pc için kablolu olarak internetten faydanalacaksınız. Sadece bu kadar.

Sayfayı Paylaş