notebook -grafik tasarım

Konu, 'Notebook Genel' kısmında replaikez tarafından paylaşıldı.

1. replaikez

replaikez Yeni Üye

selam
    notebook alıcam
    ben grafik tasarım okuyorum ve photoshop illüstratör gibi programları ağırlıklı olarak kullanıyorum.
    1 haftadır araştırıyorum mağaza mağaza geziyorum.
    ancak her gittiğim yerde farklı marka öneriyorlar.bu kadar görecelimi bilmiyorum gerçekten kafam çok karıştı.

ve sizden yardım istiyorum fiyat üst sınırım 2000tl.

önerilerinizi bekliyorum.

simdiden tesekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bulabilirseniz asus n61jq modelini almanızı öneririm.

3. replaikez

replaikez Yeni Üye

bende dediğiniz model ile lenovo nun su modelin den birini düsünüorum.asus un servisi hakkında bilginiz varmı.nasıldır?

tesekkürler

LENOVO Y560-59050956 i7-740 4GB 500GB W7HP

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

donanım özellikleri hemen hemen aynı. Lenovo nun diski 7200rpm, asus un usb 3.0 gibi bir avantajı var.
    Diski değiştirebilirsiniz ancak usb 3.0 ekleyemezsiniz sanırım.

Sonuç olarak tamamen sizin tercihlerinize bağlı.

5. replaikez

replaikez Yeni Üye

teşekkür ederim.

6. replaikez

replaikez Yeni Üye

selam
    en son sizinde önerinizle asus un su modelinde karar kılmıstım http://www.pcdepo.com/asp/product/76233 ... 16-Blu-Ray fakat sonra grafiktasarım icin ekran kartının sanki daha önemli olduğunu düşündüm(doğru mu düşündüm tam bilmiyorum) ve bu düsüncemin sonucunda yine asus un su modeli gözüme çarptı ekran kartından dolayı http://www.pcdepo.com/asp/product/77955 ... 00GB-15-6-

ama kesin karar vermeden size bir danışıym dedim siz nedersiniz acaba? bu ürünleri kullanan etrafımda kimse olmadığı icin pek bilgi alamadm ama bu ürünler beni fazla üzmez diye düsünüorum??

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

n61jq zatens tokta kalmamış. Hem diğeri full hd ekrana sahip. bence n53jl alın.

Sayfayı Paylaş