Notebook Ekran Kartları Sıralaması

Konu, 'Notebook Genel' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

  1. saka

    saka Admin Yetkili Kişi

    Merhaba,
    6657 farklı benchmark ile elde edilen verilere göre notebook ekran kartı sıralaması aşağıdaki gibidir.
    Notebook alırken karar vermenize yardımcı olacağını umuyoruz.

    Buradaki sıralama sadece chipset özelliklerine göredir. Aynı belleğe sahip ekran kartlarını kullanırken işinize yarar.

    Örneğin, 256mb harici bellekli 8600gt ile 512mb harici bellekli 8600gs yi karşılaştırmayınız.
    ikiside aynı belleğe sahipse örneğin 256mb ise bu tablo işinize yarar.



    Son Güncelleme: 8 Ocak 2012

    SıraModelBellek BitiDirectX3DMark063DM Vant. P GPU
    1NVIDIA GeForce GTX 580M SLI256112325524335,3
    2AMD Radeon HD 6990M Crossfire256112329224558
    3NVIDIA GeForce GTX 485M SLI256112341523092
    4AMD Radeon HD 6970M Crossfire256112275920547
    5NVIDIA GeForce GTX 470M SLI1921120607,516233,5
    6NVIDIA GeForce GTX 480M SLI256112014414890
    7NVIDIA GeForce GTX 560M SLI192112084315471
    8NVIDIA GeForce GTX 580M2561120664,513295,7
    9AMD Radeon HD 6990M2561121305,313341
    10NVIDIA GeForce GTX 460M SLI192111858313156
    11ATI Mobility Radeon HD 5870 Crossfire1281116596,314096
    12NVIDIA GeForce GTX 485M2561119464,512198,8
    13NVIDIA GeForce GTX 285M SLI256101660810511
    14AMD Radeon HD 6970M2561117190,111384,5
    15NVIDIA Quadro 5010M256111954411047
    16AMD FirePro M89002561116703
    17NVIDIA GeForce GTX 570M1921117232,29902,4
    18NVIDIA GeForce GTX 280M SLI25610150199946,5
    19AMD Radeon HD 6950M25611137199694
    20ATI Mobility Radeon HD 4870 X225610,114495,89843,7
    21NVIDIA Quadro 4000M25611177279184
    22NVIDIA GeForce GTX 470M19211165098589,3
    23NVIDIA GeForce GTX 480M2561115393,87906,3
    24NVIDIA GeForce GTX 560M1921115087,18001,2
    25NVIDIA GeForce GTX 260M SLI25610119898764
    26ATI Mobility Radeon HD 58701281112862,67614,4
    27NVIDIA Quadro 5000M25611129677015
    28ATI FirePro M78201281112531,5
    29AMD Radeon HD 6870M1281114396
    30NVIDIA GeForce 9800M GTX SLI25610112888492
    31NVIDIA GeForce GTX 460M1921113111,56763,2
    32NVIDIA Quadro 3000M25611143876604
    33NVIDIA Quadro FX 3800M2561012765,35926,3
    34NVIDIA GeForce GTX 285M2561012988,55631
    35ATI Mobility Radeon HD 487025610,1106556139
    36NVIDIA GeForce GTX 280M2561012568,55242,9
    37NVIDIA GeForce 9800M GT SLI25610144007591
    38NVIDIA GeForce 9800M GTS SLI25610140756327
    39ATI Mobility Radeon HD 3870 X225610,113435,26498
    40NVIDIA GeForce 8800M GTX SLI2561011745,35995
    41ATI Mobility Radeon HD 3850 X225610,112800
    42NVIDIA Quadro FX 3700M25610108474326
    43ATI Mobility Radeon HD 486012810,1
    44ATI FirePro M774012810,112109,55896
    45ATI Mobility Radeon HD 485025610,19948,65381,7
    46NVIDIA GeForce GTX 260M2561010167,14315,8
    47NVIDIA GeForce 9800M GTX2561010291,84123
    48NVIDIA Quadro FX 2800M2561011358,55037
    49NVIDIA GeForce GT 635M128/19211
    50NVIDIA GeForce GT 555M128/1921110453,24847,1
    51AMD Radeon HD 6775G211
    52AMD Radeon HD 7690M128118988
    53AMD FirePro M595012811105925560
    54AMD Radeon HD 6770M12811101665185,6
    55ATI Mobility Radeon HD 5850128119866,85365,6
    56AMD Radeon HD 6850M1281193365142
    57NVIDIA Quadro 2000M1281111659,35410,5
    58NVIDIA GeForce 9800M GT2561094163725
    59NVIDIA GeForce 8800M GTX256109183,23357
    60NVIDIA Quadro FX 3600M256108135,5
    61NVIDIA GeForce GT 445M192 / 12811103044570
    62NVIDIA GeForce GTS 360M12810,198654516,3
    63AMD Radeon HD 6755G21173772592,5
    64AMD Radeon HD 6750M128118843,44545,2
    65NVIDIA GeForce GT 550M128118675,73865,5
    66NVIDIA GeForce GTS 260M12810,1
    67NVIDIA GeForce GTS 160M2561093273374
    68NVIDIA GeForce 9800M GTS256109501,53700
    69AMD Radeon HD 6830M12811
    70ATI Mobility Radeon HD 5830128118011,34242,5
    71AMD Radeon HD 6760G211
    72AMD Radeon HD 6740G21164124790
    73AMD Radeon HD 6730M1281179183752
    74NVIDIA GeForce 9800M GS256108467,22955
    75ATI Mobility Radeon HD 483012810,171553200
    76ATI Mobility Radeon HD 577012811
    77AMD Radeon HD 6570M1281175533272
    78NVIDIA GeForce GTS 150M25610
    79NVIDIA Quadro 1000M128118311,73679
    80NVIDIA GeForce 8800M GTS2561082892220
    81ATI Mobility Radeon HD 575012811
    82AMD Radeon HD 6720G21161733598
    83NVIDIA GeForce GT 630M128118407,73119
    84NVIDIA GeForce GT 540M128118019,63509,6
    85ATI Mobility Radeon HD 5730128117257,73224
    86ATI FirePro M5800128117313,73164
    87AMD Radeon HD 6690G211
    88AMD Radeon HD 6650M128117159,23421,6
    89NVIDIA GeForce GT 435M128117510,53112
    90AMD Radeon HD 6680G21147952800
    91AMD Radeon HD 6550M1281171433152,5
    92NVIDIA GeForce GTS 350M12810,18304
    93NVIDIA GeForce GTS 250M12810,176253128,4
    94AMD Radeon HD 6630M1281168163149,1
    95NVIDIA Quadro FX 1800M12810,17572,52800,5
    96ATI Mobility Radeon HD 5650128116459,82710,6
    97AMD Radeon HD 6530M128116963
    98NVIDIA GeForce GT 525M128116902,12927,4
    99ATI Mobility Radeon HD 565v12810,1
    100ATI Mobility Radeon HD 467012810,16842,32551,5
    101NVIDIA GeForce GT 425M128116693,42803,1
    102NVIDIA GeForce 9700M GTS2561077792452,5
    103AMD Radeon HD 6645G211
    104NVIDIA Quadro FX 2700M2561076602392
    105NVIDIA GeForce GT 335M12810,165442624
    106ATI Mobility Radeon HD 387025610,18635,53463
    107AMD Radeon HD 6640G211
    108AMD Radeon HD 6620G1133761378
    109ATI Mobility Radeon HD 516512810,161252362
    110ATI Mobility Radeon HD 560v12810,162242216
    111ATI Mobility Radeon HD 465012810,162442206,9
    112NVIDIA GeForce Go 7950 GTX SLI2569c7472
    113NVIDIA GeForce Go 7900 GTX SLI2569c6820
    114NVIDIA GeForce GT 420M128116101,32527
    115ATI Mobility Radeon HD 385025610,160951928
    116NVIDIA GeForce GT 330M12810,16063,22038,6
    117NVIDIA Quadro FX 880M12810,16400,62203
    118NVIDIA Quadro NVS 5100M12810,163252156
    119NVIDIA GeForce GT 240M12810,16076,82091,8
    120NVIDIA GeForce Go 7950 GTX2569c5659
    121NVIDIA Quadro FX 3500M2569c5254
    122NVIDIA GeForce 8700M GT SLI1281082111783
    123NVIDIA GeForce 9700M GT128105908,51535
    124NVIDIA GeForce GT 230M12810,156472012
    125ATI Mobility Radeon HD 550v12810,152601804
    126AMD Radeon HD 6545G211
    127AMD Radeon HD 6540G21132522591,5
    128AMD Radeon HD 6515G211
    129AMD Radeon HD 7470M6411
    130AMD Radeon HD 6490M64115581,31995
    131NVIDIA GeForce GT 325M12810,15549,71753
    132NVIDIA GeForce 610M6411
    133NVIDIA GeForce GT 520MX64115900
    134NVIDIA GeForce Go 7800 GTX SLI2569c5269
    135NVIDIA GeForce 8600M GT SLI1281066141665
    136NVIDIA GeForce Go 7900 GS SLI2569c5076
    137NVIDIA GeForce GT 130M1281051541378,7
    138NVIDIA NVS 4200M64114906,41895,9
    139NVIDIA GeForce Go 7900 GTX2569c4503
    140NVIDIA Quadro FX 2500M2569c4695
    141NVIDIA GeForce 9650M GS1281048301486
    142NVIDIA GeForce 9650M GT1281048081054
    143NVIDIA GeForce 8700M GT128104832,81694
    144NVIDIA Quadro FX 1700M128106302
    145NVIDIA Quadro FX 1600M128104915,5
    146NVIDIA GeForce Go 7800 GTX2569c4000
    147NVIDIA GeForce Go 7900 GS2569c3519
    148NVIDIA Quadro NVS 320M128104769
    149NVIDIA Quadro FX 1500M2569c4074
    150NVIDIA GeForce 9600M GT1281050631192
    151NVIDIA GeForce GT 220M1281040101144
    152NVIDIA Quadro FX 770M128105296,5
    153NVIDIA GeForce GT 120M128105285
    154AMD Radeon HD 6510G2114313
    155AMD Radeon HD 7450M6411
    156AMD Radeon HD 6470M641144301543,4
    157NVIDIA GeForce GT 520M64 / 128114761,61769,4
    158ATI Mobility Radeon HD 367012810,14362,51027
    159ATI Mobility FireGL V572512810,1
    160AMD FirePro M39006411
    161AMD Radeon HD 6520G113400,31532,5
    162NVIDIA GeForce 320M10,14154,51543,4
    163NVIDIA GeForce GT 320M12810,14706997
    164ATI Mobility Radeon HD 2600 XT128104179933
    165ATI Mobility Radeon X19002569c3398,7
    166ATI Mobility Radeon X1800XT2569c
    167ATI Mobility Radeon X18002569c2681
    168NVIDIA GeForce Go 6800 Ultra2569c2500
    169NVIDIA GeForce Go 78002569c2200
    170NVIDIA GeForce 9600M GS128104382,5905
    171NVIDIA GeForce 9500M GS128103678,5690
    172AMD Radeon HD 6480G1134781281,5
    173ATI Mobility Radeon HD 2700128104067,5
    174NVIDIA GeForce GT 415M128114194
    175NVIDIA GeForce 410M64114208,71523,5
    176AMD Radeon HD 6370M641139991072
    177ATI Mobility Radeon HD 547064113438,6945,3
    178AMD Radeon HD 6450M641138381073
    179AMD Radeon HD 7430M6411
    180AMD Radeon HD 6380G11
    181ATI Mobility Radeon HD 365012810,13506,9635,3
    182ATI Mobility FireGL V570012810,14270,5803
    183ATI Mobility Radeon HD 51456410,13740,7971,7
    184ATI Mobility Radeon HD 545v6410,13760961,5
    185ATI Mobility Radeon HD 45706410,13357,6852,7
    186NVIDIA Quadro FX 570M128103800
    187ATI Mobility Radeon HD 545064113776
    188NVIDIA GeForce 8600M GT128103268,7843
    189ATI Mobility Radeon HD 2600128103177
    190Intel HD Graphics 300010,13593,11317,3
    191NVIDIA Quadro FX 380M6410,13687
    192NVIDIA GeForce 310M6410,13184,1867,9
    193NVIDIA GeForce G210M6410,13047941,8
    194NVIDIA NVS 3100M6410,13261,1868
    195NVIDIA GeForce 315M6410,13267864,5
    196NVIDIA GeForce Go 7600 GT1289c2833
    197NVIDIA GeForce 9500M G128103435
    198NVIDIA GeForce 8600M GS128103027,5
    199NVIDIA NVS 2100M6410,12971769
    200NVIDIA GeForce Go 77001289c2695
    201NVIDIA GeForce Go 6800128 / 2569c1900
    202NVIDIA Quadro FX Go 14002569c1306
    203ATI Mobility Radeon X800XT2569b
    204AMD Radeon HD 6430M6411
    205ATI Mobility Radeon HD 543064113082750
    206ATI Mobility Radeon HD 540v6410,13494782
    207ATI Mobility Radeon HD 45506410,13275806
    208AMD Radeon HD 6350M6411
    209ATI Mobility Radeon HD 45306410,12902560
    210ATI Mobility Radeon HD 43506410,13141
    211ATI Mobility Radeon HD 530v6410,12947
    212NVIDIA GeForce 305M6410,13101
    213ATI Mobility Radeon X17001289c2076
    214ATI Mobility FireGL V52501289c1672
    215ATI Mobility Radeon X250064 / 1289c2100
    216NVIDIA GeForce Go 7600128 / 649c1828
    217NVIDIA Quadro NVS 300M1289b
    218ATI Mobility Radeon X800128 / 2569b1300
    219ATI Mobility Radeon X16001289c1821
    220ATI Mobility FireGL V52001289c1204
    221ATI Mobility Radeon 98002569860
    222NVIDIA GeForce Go 66001289c1150
    223ATI Mobility Radeon X14501289c1085
    224ATI Mobility Radeon X7001289735
    225ATI Mobility FireGL V50001289
    226NVIDIA GeForce G 110M64102450
    227AMD Radeon HD 6330M6411
    228ATI Mobility Radeon HD 43306410,12352515
    229NVIDIA GeForce 8400M GT128101033
    230NVIDIA Quadro NVS 140M64101410
    231Intel HD Graphics 200010,13162763
    232NVIDIA GeForce G 107M10
    233NVIDIA GeForce G 105M64102264,4646
    234NVIDIA GeForce G 103M64101885281
    235NVIDIA GeForce 9500M GE6410
    236NVIDIA GeForce G 102M101409
    237NVIDIA GeForce G 205M101589
    238NVIDIA GeForce 9400M (G) / ION (LE)101348,4465
    239Intel HD Graphics (Sandy Bridge)10,13497848
    240VIA Chrome9HD10,12120
    241AMD Radeon HD 6320112430,3789,5
    242AMD Radeon HD 6310111995593
    243ATI Mobility Radeon HD 3470 Hybrid X210,12324
    244NVIDIA GeForce 9400M GeForceBoost641096
    245ATI Mobility Radeon HD 34706410,11573,7
    246NVIDIA GeForce 9300M G64101775,5
    247NVIDIA ION 26410,11822621,7
    248NVIDIA GeForce 9300M GS64101465204
    249NVIDIA Quadro FX 370M64101595
    250NVIDIA Quadro NVS 160M64101939
    251NVIDIA GeForce 9200M GS64101817,5286
    252ATI Mobility Radeon HD 34506410,11931234
    253ATI Mobility Radeon HD 34306410,11731
    254ATI Mobility Radeon HD 34106410,11450
    255ATI Mobility Radeon HD 2400 XT64101689
    256ATI Radeon HD 427010,11402179
    257ATI Radeon HD 425010,11361,8172
    258AMD Radeon HD 6290111557
    259ATI Radeon HD 420010,11465179,5
    260Intel Graphics Media Accelerator (GMA) HD Graphics101468197,6
    261AMD Radeon HD 6250111440,5344
    262NVIDIA Quadro NVS 150M64101561
    263NVIDIA Quadro FX 360M64101490
    264ATI Mobility Radeon X13501289c1088
    265ATI Mobility Radeon X14001289c1064
    266NVIDIA GeForce 9100M G101200
    267NVIDIA GeForce 8400M GS64101326,4
    268NVIDIA Quadro NVS 135M6410965
    269ATI Mobility Radeon HD 240064101215
    270ATI Radeon HD 320010959,362
    271ATI Radeon HD 422510,11093,1112
    272ATI Radeon HD 410010,1
    273ATI Mobility Radeon HD 3400
    274ATI Radeon HD 3100101176
    275NVIDIA GeForce 8400M G6410912
    276NVIDIA Quadro NVS 130M64101115
    277NVIDIA GeForce 8200M G101250
    278Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 4700MHD010
    279Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 4500MHD010676,4
    280Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 4500M10594
    281NVIDIA GeForce Go 740064 / 329c709
    282NVIDIA Quadro FX 350M649c680
    283NVIDIA Quadro NVS 120M649c660
    284NVIDIA GeForce Go 7300649c699
    285NVIDIA Quadro NVS 110M649c600
    286ATI Mobility Radeon X6001289280
    287ATI Mobility FireGL V32001289
    288ATI Mobility FireGL V31001289
    289ATI Mobility Radeon X23001289c892
    290ATI Mobility Radeon HD 23001289c835
    291ATI Mobility Radeon 9700128 / 649424
    292ATI Mobility FireGL T2e1289
    293ATI Mobility Radeon X13001289c725
    294NVIDIA GeForce4 4200 Go1288,1
    295ATI Mobility Radeon 9600128 / 649
    296ATI Mobility FireGL T21289
    297ATI Mobility Radeon 9550649
    298NVIDIA GeForce Go 7200329c674
    299NVIDIA GeForce Go 6400649c
    300ATI Mobility Radeon X300649200
    301NVIDIA GeForce Go 6250649c
    302NVIDIA GeForce Go 6200649c
    303NVIDIA GeForce FX Go 57001289
    304NVIDIA Quadro FX Go 10001289
    305NVIDIA GeForce FX Go 5600 / 56501289
    306ATI Radeon Xpress X12709327,5
    307ATI Radeon Xpress X12509387,5
    308ATI Radeon Xpress 12509445
    309ATI Radeon Xpress X12009264
    310Intel Graphics Media Accelerator (GMA) X3100010444,9
    311Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 365010,1440
    312NVIDIA GeForce 7190M9c
    313NVIDIA GeForce 7150M9c303
    314ATI Radeon Xpress 115009b219
    315NVIDIA GeForce Go 615009c200
    316NVIDIA GeForce Go 610009c173
    317NVIDIA GeForce 7000M09c274
    318Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 360010,1
    319ATI Mobility Radeon 92001288,1
    320ATI Mobility FireGL 90001288,1
    321NVIDIA GeForce FX Go 52001289
    322ATI Mobility Radeon 90001288,1
    323NVIDIA GeForce 4 488 Go327
    324NVIDIA GeForce 4 460 Go327
    325NVIDIA GeForce 4 440 Go327
    326NVIDIA GeForce 4 420 Go327
    327Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 31509c140,7
    328Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 95009c121,7
    329ATI Mobility Radeon 750064 / 1287
    330ATI Mobility FireGL 780064 / 1287
    331Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 90009c57
    332ATI Radeon Xpress 200M09b202
    333ATI Radeon Xpress 110009b97
    334SIS Mirage 3+ 672MX9145
    335SIS Mirage 3 671MX8,168
    336PowerVR SGX543MP2
    337Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 60010,1
    338PowerVR SGX540
    339Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 50010,168
    340PowerVR SGX535
    341NVIDIA GeForce 3 Go32 / 64 / 1287
    342NVIDIA GeForce 2 Go (200 / 100)32 / 647
    343ATI Mobility Radeon 9100 IGP8,1
    344ATI Mobility Radeon 9000 IGP08,1
    345ATI Mobility Radeon M7647
    346ATI Mobility Radeon M6327
    347VIA Chrome9 HC9114
    348Intel Extreme Graphics 2080
    349ATI Mobility Radeon 7000 IGP07
    350ATI Radeon IGP 340M07
    351ATI Radeon IGP 320M07
    352VIA S3G UniChrome Pro II07
    353VIA S3G UniChrome Pro07
    354VIA Castle Rock
    355SIS Mirage 2 M7608,1
    356SIS Mirage M661FX7
    357VIA S3 Graphics ProSavage8
    358ATI Mobility 128 M3646
    359Silicon Motion SM502



    Kaynak : notebookcheck.net
     
  2. saka

    saka Admin Yetkili Kişi

    Güncellendi.
     
  3. ericadams

    ericadams New Member

    benim laptopumda atı mobility radeon hd 2300 hypermemory var buradaki listeye göre belleği 128 gmzüküyor ama ben sistemimden bakınca 256 gözüküyor paylaşımla 1024 e çıkıyor acaba beni mi kazıkladılar yoksa listede mi hata var??
     
  4. saka

    saka Admin Yetkili Kişi

    2300 her zaman 128mb' dir. Sende 1gb ram olduğu için 128 de sistemden alır ve 256 olur.
     
  5. kaya_alaattin

    kaya_alaattin New Member

    benim ekran kartım ati hd 2400 ama bu listede bu kart yok hd2400xt var acaba aynı kartmı yani bendeki modeli xt mi oluyor şimdi teşekkürler
     
  6. saka

    saka Admin Yetkili Kişi

    Listeyi yeniledim. Ekran kartınızı 48. sırada görebilirsiniz.
     
  7. kaya_alaattin

    kaya_alaattin New Member

    listeyi yenilediğin için teşekkürler arkadaşım ama benim ekran kartım ati hd 2400 listede 64mb olarak görünüyor ben 128mb diye biliyordum listedemi bir yanlışlık var yoksa benimi kandırdılar çok merak ediyorum teşekkürler arkadaşım gerçekten güzel çalışıyorsun tebrik ederim.
     
  8. saka

    saka Admin Yetkili Kişi

    64 olduğunu sanmıyorum. Bu sıralar en az 128 mb üretiliyor.
     
  9. saka

    saka Admin Yetkili Kişi

    güncellendi.
     
  10. oguzhanx

    oguzhanx New Member

    benim ekran kartımda ati mobility hd 2400 ,tereddütte kalan arkadaşlar ; kart 128mb dır, paylaşımla max 256mb olur ;)
     
  11. kaya_alaattin

    kaya_alaattin New Member

    teşekkürler saka
     
  12. muhendis007

    muhendis007 New Member

    Ya arkadaşlar bende bir laptopa kafayı taktım onun üzerindede ati hd 2400 var(MSI EX610).Bu kartın Crysis benchmarklarını nette çok araştırdım ama rastlayamadım.Şİmdi size sormak istiyorum bu kartın oyunlarda performansı nasıl ?Özellikle bu kartla Crysis'i hiç oynadınız mı ,oynadıysanız güzel oynatıyor mu? .Sizden acil cevap bekliyorum , cevap verilirse çok memnun olurum.
     
  13. saka

    saka Admin Yetkili Kişi

    çok performans beklememenizi öneririm. ati 2600 kullanan arkadaşlar bile çok çok memnun değiller.
     
  14. Dilmac

    Dilmac New Member

    Evet katılıyorum sakaya. Bende HD2600 var 512mb olmasına rağmen Crysis'ten tam randıman alıp oynadığımı söyleyemem
     
  15. The Wind

    The Wind New Member

    Evet haklılar benim alette de hd 2600 var,çok üstün bir kart değil.8800gts ler bile o oyunun bazı sahnelerinde fps düşüklüğü yaşatabiliyor. :eek:
     
  16. Dilmac

    Dilmac New Member

    Demekki oyun piyasadaki ekran kartların çok üstünde bir performans isityor. Bizde sorun yok kanımca
     
  17. hacas

    hacas New Member

    buliste yanlış arkadaşlar tamamen bende 2 tane notebook var biri 256mb paylaşmsız nıvıdıa 8400 burda 50.sırada 1024mb kadar çıkıyor 256 mb kesinlikle paylaşımsız burda 64 yazılmış hem notebook üstünde 256mb turbo cache 1024 yazıyor sistemde de paylaşılan memory yani ram 750 gibi bişi yazıyor
    birde intel var x3100 0 yazılmılmış:D intel x3100 128mb paylaşımsız 386mb kadar paylaşımlı ekrankartı..
     
  18. saka

    saka Admin Yetkili Kişi

    Listeye son çıkan ekran kartları eklenmiştir.
     
  19. saka

    saka Admin Yetkili Kişi

    Listeye yeni ekran kartları eklendi.
     
  20. jinx

    jinx New Member

    slm şu listeyi görmek için üye oldum foruma :) listede birşey dikkatimi çekti sizin ekran kartının rami olarak gördüğünüz yer aslında ram değil veri yolunu gösteriyor.ben öyle biliyorum en azından
     

Sayfayı Paylaş