Notebook Donanım yükseltme

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Lurtz tarafından paylaşıldı.

1. Lurtz

Lurtz Yeni Üye

Asus F5 serisi notebook kullanıyorum ATI HD3470 model ekran kartı var üzerinde. Anakarta uyumlu daha yüksek bir parça taktırma talep edebilir miyim acaba. HD4000 serisinden istiyorum.Bilginiz varsa bekliyorum.
    teşekkürler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Satıp yeni notebook almak daha mantıklı olur. Notebook ekran kartı değiştirmek henüz mantıklı bir yolla mümkün değil.

3. Lurtz

Lurtz Yeni Üye

Özür dilerim bir süre foruma giremedim mesaj atamadım. Mantıklı yoldan kastettiğiniz fazla masraflı olması mı? şimdi hd3470 ekran kartı var notebook un üzerinde ve çok yetersiz. yeni alsam o da en fazla 1 sene idare eder. her sene bilgisayarı degistirmek de yeterince masraflı olur zaten.
    Açıkçası ben alırken oyun oynayabilme amacını öncelikli saydım ki alırkende oyun notebook u kategorisindeydi. ama bu kartın notebook versiyonu gerçekten çok çok yetersiz kalıyor.işlemcim belleklerim gayet iyi tek sorunum gpu.birkaç yerde degistirildigini okudum ama kesin bilgi bulamadım. en sonunda sinirden gidip alienware alacagim o olacak [alala]
    sağolun yardımınız için

4. Headquarters

Headquarters Yeni Üye

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ben daha değiştiren görmedim. Ekran akrtı bulmak çok zor. Bulsanız sizin notebookun anakart yapısına uyacak mı?

6. mercan2317

mercan2317 Yeni Üye

ah ah keşke öle bi imkan olsa ya nfs shift bile oynayamıyorum çok büyük heveslerle almıştım x59sl226 mı ama beni hayal kırıklığına uğrattı [aglamak] [aglamak]

7. Lurtz

Lurtz Yeni Üye

o nasıl bir pc öyle :shock:
    Sadece kasası 400 500 dolar vardır zaten onun ama çok çekiciymiş [bravo]

Aslında kötü bir model degil işlemcisi ram özellikleri gayet yeterli ama ekran kartından tüm puanı kaybediyor. en azından bir 4850 falan olsaymış :D

Sayfayı Paylaş