Notebook Cooler[Cool Master] -İnceleme-

Konu, 'Donanım Ürünleri' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

1. Error!

Error! Yeni Üye

Merhaba Sevgili Notebook.gen.tr üyeleri.
    Notebook'umun Çok Isınmasından dolayı Isınma Nedeni Benim Oyun Hastası Olmam Vede Vista Kullanmadır.Merak Etmeyin Bununda Çaresini Buldum.:) Dün Gidip Kendimi Bir Tane Notebook Soğutucu[NotebookCooler] Aldım Vede Aldıktan Sonra Sizlerle Paylaşmak İstedim.
    Bu İnceleme Sdece Üürün İncelemesidir Verileri Yani Notebook Cooler la Oyun daykenki Sıcaklık Vede Notebook Cooler Olmadığı Zamanki Sıcaklık Verilerini En Yakın Zaman da koyucam Buyrun Başlıyalım.

Sırf Cool Master Olduğuna Güvenip Aldım :)
    Kutusu Gayet Güzel
    Kutunun Üstünde Ürünle İlgili Bilgiler Yer Almaktadır

Bunlarda Ürünün Fotorafları [Ürün Alüminyum'dandır]

Yeni Fotolarrr

Bunlarda Veriler

http://www.coolermaster.com/products/pr ... e=1&id=125

Bilemir...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

notepal sanırım barem bilgisayarın markası idi. Cooler master a mı üretim yaptırıyorlarmıi acaba?
    Bu arada işe yaıyor değil mi?

3. Error!

Error! Yeni Üye

hangisi neyi ürestiyor bilememama üstünü yazmış amcamlar COOL MASTER diye :)heralde bir ortaklık söz konusu.
    İşe yarama kısmıverileri koyucam amaşöle diyim 10 13 derece işlemci sıcaklığımda farketti[fan ın teki tam işlemcimin üstüne den geldi]2.ise ben ok oyun oynarımmesala far cry 2 oynarken vista hemen oyunu kapatıyordu sıcaklığa baktığımda ise 72 idi GPU.şimdi bnla far cry 2 aynı zaman diliminde oynıyorum GPU 58 ile 61 derece arasında gidip geliyor. birde son bir note bunu aldınız eve geldiniz kurdunuz çalıştırdınız hemen oyuna girdiinizde sıcaklık fark etmiyw bilir ilk başta ;) çünkü cooler pad ilk başta notebookun plastik aksamını soğutması lazım yavaş yavaş en sağlıklı bir şekil 15 20 dk çalıştıktan sonra verim ala bilirsiniz ;) hayırlı günler herkese

4. Error!

Error! Yeni Üye

Yeni Fotoraflar Ve Veriler Eklenmiştir

5. QUANTA

QUANTA Yeni Üye

coolermaster ın adına güvenip gidip en pahalı soğutucusunu 5000TL lik bir Toshiba A300 çift harddisk ve 4gb ramli modelini soğutmak için aldık, soğutucunun yapıtıgı ilk iş usblerden birini kullanılmaz hale getirmek oldu, daha sonra o soğutucuyu 5V 1A adaptör ile çalıştırdık ama hiç bir verim alamadık, şu an ise, bilgisayarın altında, masaüstü bilgisayar hdd soğutucularından yaptıgım 2 fanlı bir soğutucu var, soğutucu kullanmadan önce bilgisayarın optimum sıcaklıyı 65, max 90 dereceydi, şu an ise, opt 40, max 70 derece, en yakın zamanda, garantisi bitince, termal macununu ve fanını değiştrimeyi düşünüyorum.

6. Error!

Error! Yeni Üye

bu model pad i halen kullanıyorum hiç bir problem çıkartmadı canavar gibi çalışıyor bende devamlı açık artık alıştım soğutmasıda beni tatmin etti bayağı fark etti

Sayfayı Paylaş