Notebook Bayii firmasını sizin için araştırdık.

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında Notebookbayii tarafından paylaşıldı.

 1. Notebookbayii

  Notebookbayii Yeni Üye

  Notebook Bayii firmasını sizin için araştırdık.

  Firma Adı : Notebook Bayii
  Yetkili İsmi : Erdal ALTINAY
  Çalışan Sayısı : 10 – 15 Kişi
  Adres : Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. AS-ER İşmerkezi No:53 Kat:4 Avcılar/İSTANBUL , 34840
  Şehir : İSTANBUL
  Telefon : +90 212 5901500
  Faks : +90 212 5901600
  Web Sitesi : http://www.notebookbayii.com

  Firma Hakkında Bilgi :

  NotebookBayii, marka bağımsız olarak, konusunda eğitimli ve deneyimli teknik servis kadrosu ve yüksek teknoloji standartlı ekipmanı ile garantili olarak kurumsal ve bireysel bazda notebook teknik servis hizmeti sunmaktadır.

  Notebook'ların arıza tespitini ücretsiz yapan NotebookBayii, belirlenen arızaları ve maliyetini cihaz sahibine belirtir ve ancak onay verildiği takdirde onarım yapılır. Onarım istenmediği takdirde cihaz hiç bir bedel talep edilmeden iade edilir.

  Notebookbayii’nin bu hizmetlerinin yanında en büyük avantajı, Türkiye''nin ilk en büyük marka bağımsız notebook yedek parçalarından biri olmasıdır. Yedek parça deposu her gün yeni parçalarla desteklenmektedir. Dolayısıyla parça sıkıntısı çeken eski modeller ve pahalı parçaları olan yeni modeller için hazır stok ve uygun fiyat sunulmaktadır.

  Sadece kendi konusuna odaklanmış olan Notebookbayii, Notebook onarımı ve yedek parça stoğu dışında başka bir konuyla iştigal etmemek sayesinde tüm enerjisini, bilgi birikimini, tecrübesini, gücünü sadece bu konuya aktarmaktadır. Bu sayede sadece notebook onarımı ve yedek parça deposu olan yegane şirkettir.
   
 2. crossia

  crossia Yeni Üye

  Teşekkürler gerçekten güzel bir rehber olmuşa benziyor :) Elinize sağlık
   

Sayfayı Paylaş