Notebook Ati Ekran Kartı Mobility Modder Sürücü Yükleme

Konu, 'Notebook Genel' kısmında EtiPuF tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. EtiPuF

  EtiPuF Yeni Üye

  Bütün ati ekran kartları için çalışan yöntemi size anlatayım.
  (bende mükemmel çalıştı)

  Bu yöntem hem xp hem de vista için çalışıyor.

  1. Eğer bilgisayarınızda kurulu değilse MSXML 4.0'ı buradan http://www.microsoft.com/downloads/...41-6CDF-4FC4-A91B-6F18FE6921D4&displaylang=enve kurun.(Gelen sayfada download'a tıklayacaksınız. )

  2. Bu adım sadece vista kullananlar içindir. Eğer daha önce kapatmadıysanız, Vistanın Uac servisini (hani şu zırt pırt uyarı veren sistem) kapatıyoruz. Başlat > Çalıştır> msconfig yaz. > Araçlar > Uac'yi devre dışı bırakı seç. Altaki Başlatma butonuna bas. Bilgisayarı Yeniden Başlat.

  3. Bu adım sadece xp kullananlar için geçerlidir. Eğer kurulu değilse .net framework'ü indirip kurun. (Gelen sayfada download'a basın) http://www.microsoft.com/downloads/...CB-4362-4B0D-8EDD-AAB15C5E04F5&displaylang=en

  4. http://www.driverheavendownloads.net/ati.htmburadan işletim sisteminiz için uygun programı indirip çalıştırın. Programı çalıştırdığınızda ilk aşamada C diskimize ati isimli bir klasör açacak. Bu yeterli. Programı tamamen kurmanıza gerek yok.

  5. http://rapidshare.com/files/237513598/MMDotNETSetup.rar Buradan. Mobility Modder programını indirin.Programı açıp browse ye basın ve C:ATI/SUPPORT/7-10-mobile_xp32_dd_ccc_enu_53252 klasörünü seçin. Modify düğmesine basın ve bitene kadar bekleyin.

  6. Daha sonra C:ATI/SUPPORT/7-10-mobile_xp32_dd_ccc_enu_53252 klasöründeki setup dosyasını çalıştırın. Yada benim gibi denetim masası > sistem > donanım > aygıt yöneticisi > ekran bağdaştırıcılarına gelip sürücüyü güncelleştirin. Driver yeri olacak c deki klasörleri gösterin. Bilgisayarı yeniden başlatın.

  [​IMG]


  [​IMG]  Bütün gerekli programları indirmek için bu linkte yükledim

  MSXML 4.0+Net Framework+Mobility Modder rar içinde winrar şifresi yok

  http://rapidshare.com/files/237513170/MMDotNETSetup_Framework_Msxml4.rar
   
 2. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş