Notebook alıcam kararsızım??YArdım

Konu, 'Notebook Genel' kısmında muhammedda tarafından paylaşıldı.

1. muhammedda

muhammedda Yeni Üye

Dell Xps 1530
    Asus M50sa250dv
    Acer 5920

üçününde aşağı yukarı tüm özellikleri aynı farkları ise
    Asus ta Ati 3650 ve 1680x1050 ekran
    Acer da 8600gt ve 8 ms 1280x800 220 nit ekran
    Dell 8600gt ve 1680x1050 ekran var

dell 2000 ytl
    acer 2055 ytl
    Asus 2700 ytl

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sadece temel özelliklerine göre karar vermeniz yanlış olur. Acer 5920 standart bir notebooktur.
    Asus m50sa ile ilgili asus forumunda detaylı bir inceleme var.
    Dell xps seriside özel bir seri olarak tanıtılıyor.

3. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Onların arasına mutlaka Toshiba Satellite Pro A300-15B yi koyun... 2,200 ytl den başlıyo sanırım...aşağıda olabilir yükseğide...

4. dioxide

dioxide Yeni Üye

Casper Nirvana dizüstü bilgisayarı dışında hepsini alabilrisin. Casper türk markası diye casper dizüstü bilgisayar aldım hiç memnun değilim. Bilgisayarda Touch Pad Problemi, Aşırı ısınma, Delirtici bir fan sesi problemleri ile seni delirte bilir. Ondan dolayı casper alma!!!

5. sguee

sguee Yeni Üye

6. mertberk

mertberk Yeni Üye

ben olsam asus 3. yü alırdım
    ama sana baska daha ucuz bilg. önerebilirim. ben aldım cokta iyi . toshıba a200 23u .

7. sguee

sguee Yeni Üye

tskkrlr.toshiba a300 15a 2.1 mhz ve 3mb ön bellek fiyat olarakda biraz dha uygun; ama asusda 6mb ön bellek var ve 2.5 mhz sizce 130 dolarlık farka gore hangisi dogru secim olur ekran kartlari arsinda zaten bi ark yok gibi

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ekran akrtları arasında da fark var. Asus 1gb ekran kartı ile geliyor. Bence asus alın.

9. sguee

sguee Yeni Üye

yaklasık 2 saattn beri arstiriyorum ekran kartlari arasindaki farki bulamadım baska bir modelin özellikleriyle karistirmiş olablirmisiniz acaba.her ikiside paylasimsiz ve 512 mb paylasimla toshiba 1300mb e kadr cikiyor ve sölediginize göre bu asus icinde gecerli sanirim asusun islemci ve hizi daha iyi görünüyor fakt 180 ytl farka degermi asıl karar veremediğim bu.sanirim birazda toshibanın görüntüsü cezbediyor:) bide su dolby digital ses olayi var müzik dinlemei ve oyun oynamayi seviyorum.baska asusuda buna benzer ne avantaj var bilmiorum

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

11. Slithereen Guard

Slithereen Guard Yeni Üye

Ekran kartı alanında 3 dizüstü-bilgisayardan Asus ve Dell Acer'i geride brakıyor, fakat ikisi aynı ekran kartı GPU'su taşıyor, eyer iki sistemle ilgili detayları verebilirsen daha kolay cevaplayabiliriz.

- Her dizüstü-bilgisayar satıldığı yerde en azından donanımlarından biri veya ikisi değişiktir! [coffee2]

12. hakan_toprak

hakan_toprak Yeni Üye

asus falan güzelde istersen sana yardımcı olayım ben ıstanbuldan
    ne marka ıstersen ıbm lenova en sağlamı

Sayfayı Paylaş