notebook alacam yardım arkadaslar

Konu, 'Notebook Genel' kısmında bigpoor tarafından paylaşıldı.

1. bigpoor

bigpoor Yeni Üye

arkadaslar uzun zamandır arastırıyorum.iyi bir notebook alacağım.hemen herseyde kullanacagım.oyun internet vs. ben hp pavilion dv 6651 almayı düşünüyorum.sizce bu nasıl bi notebook.ekran kartı paylasımlı mı paylasımsız mı.çünkü bazı siteler paylasımlı bazıları paylaşımsız diyor.siz bana bu notebook u önerirmisiniz.veya aynı özelliklerde ve yaklasık fiyatta baska marka veya model önerileriniz varmı.acil yardımlarınızı bekliyorum.simdiden tesekkürler.

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sanırım yarısı paylaşımlı yarısı paylaşımsız :) Siz google'a turbocache yazın o size söyler yarısı paylaşımsız yarısı paylaşımlı ne demek..
    Notebooka gelince;hiçbirşekilde hp tavsiye etmiyorum.Hele hele pavilion serisini hiç tavs,ye etmiyorum,pişman olabilirsiniz ileride.Bence daha stabil çalışan markalara yönelin,Asus,Acer,Sony,Dell ya da Toshiba gibi...Tabi bu kişisel bir tercih,hp yi övenler de olacaktır.Bu modelin özelliklerini ve bulduğunuz fiyatı da yazsaydınız bir iki birşeyler daha söyleyebilirdim.Ben size Dell 1520,Asus F3SV,ya da Acer 5920 serilerini araştırmanızı tavsiye ediyorum
    Asus F3SV240DR
    Acer5920 (t7700işlemcili ve 8600gt ekran kartlı model)
    Toshiba A200-1VL
    Bunlara bakın derim.En üstün donanımlısı ise Acer bunların içinde.

3. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

4. bigpoor

bigpoor Yeni Üye

emrah kardeş hp pavilion dv6651 neden tavsiye etmiyorsun bu hp pavilion serisini.cok yaygın bir marka.ürünün fiyatı degişik yerlerde 1800-2000 ytl arasında degişiyor.özelliklerine ise http://www.vatanbilgisayar.com/product_ ... I_ID=31115 adresinden bakabilirsin.benzer özelliklerde kaliteli, fiyatı aynı civarda önerilerinden birkaç tane daha bekliyorum.simdiden sagolun

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Biraz pavilion serisiyle ilgili araştırma yaparsanız neden tavsiye etmediğmi mutlaka görürsünüz. [bravo]

Sayfayı Paylaş