notebook alacam toshiba tavsiyeniz

Konu, 'Notebook Genel' kısmında gloster tarafından paylaşıldı.

1. gloster

gloster Yeni Üye

yeni bir toshiba notebook almayı düşünyorum 1500-2000 ytl arası araştırıyorum bana tavsiyeniz varmı hangi moeli almalıyom acaba

2. MSS55

MSS55 Yeni Üye

ben şahsen kesinlikle tavsiye etmem ya benim başıma gelen herkesin başına gelmedi yada benzeri olay yaşayan vardır bence arkadaş paranı sokağa at daha iyi ben bir arıza için yolladım servisse servisten geldiğinde lcd bozuk ve dvd romun altından torna vida ile makine kastırılmış ve sert bir iz vardı ben buradayım diye bağırır cinsinden göze çok net batan bi hasar ve toshibayla konuştuğumda mesuliyet kabul etmeyiz siz yapmışsınızdır dediler kardeşim ben manyakmıyımda dvd romu kastırıyim dedim adamlar açıkca biz bilemeyiz zaten kullanımı engelleyen bir arıza söz konusu değil bunun için bişe yapamayız başka nasıl yardımcı olabiliriz dediler tekrar yolladım lcd arızası için bukezde lcd değişmiş fakat değişen üründe yine sert bir çizik vardı örnğin tornavida elinizden kayar sürter gibi tekrar yolladık o sıfır lcd bniz bişe yapmadık dediler anlamadığım hiç bişey kabul etmiyorlar ancak herşeyi sizlere yani kullanıcıya yıkıyorlar ve bende size ürün teslim ederken illede resimlerini tarihli olarak çekip direk mahkemeyemi başvuralım tazminat davasımı açalım dediğimde siz bilirsiniz haklarınız var kullana bilirsiniz ve tabiki bizimde avukatlarımız var bizde gerektiği şekilde kendimizi savunuruz dediler yani durum şu paramı soka atarım yada yakarım hiç bi farkı yok bence ama en iyisi toshiba alacağına git bi fakire paranı ver en azından hayır duası alırsın bi kıymeti olurayrıca o fiyatlara toshiba alırsan yeterince performanslı bişe alamazsın bu fiyatlara acer gibi bi markadan çok sağlam makine alabiliyorken toshibadan x3100 onboard ekran kartı gibi basit bi şe alabilirsin yada 1.6 işlemcili falan bişe yani 2000 lirayı gözden çıkardıysan tavsiyem acer 6930g modelidir ben öle yaptım iyi günler dilerim yazdıklarım sadece yardımcı olmak içindir yönlendirmek için değildir

Sayfayı Paylaş