notbooku açamıyorumm

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında mehmet736 tarafından paylaşıldı.

1. mehmet736

mehmet736 Yeni Üye

arkadaşlar öncelikle bu site için çok teşekkür ederim.çok yararlı bir site olmuş.arkadaşlar benim 1 aylık bi laptopum var.içindeki vistayı silip yerine xp kurdurdum.virüs kaptığı için format attım.ama ses kartını yüklerken sorun yaşadım.ses kartına çok uğraştım sorun tam olarak hallolmamakla beraber ses çıkıyodu.bende üstelemedim.o şekilde bi 10 gün kadar güzelce kullandım.ama dün akşam açmaya çalıştım ama açılmadı .söyleki:ekranda b, kaç satır yazı yazdıktan sonra 1-olağan şekilde başlasın 2-güvenli modda çalışsın 3- en son ayarlarınıza göre başlasın gibi 4 tane şıklı bi ekran geliyo.hepsinide tek tek denememe rağmen bi sonraki ekranda windovs yazısı geliyo.ama hemen sonra bi mavi ekran 1 saniye görünüp tekrar kendi kendine reset atıyo ve baştan başlıyo.bu şekilde bi kısr döngünün içinde 5 saatte dursa açılmıyo.
    bende format atıyım dedim.kurulum cd sini koyup cd den ön yükleme için bir tuşa basın yazısını görüp bi tuşa bastım ve kurulum başladı.dosyaları kopyaladıktan sonra bi mavi ekran geldi.ordada virüs kapmış olabilir,donanımları kaldorıp tekrar deneyin falan yazıyo.yani formatta atamıyotum.ne yapacağımı şaşırdım arkadaşlar.bana lütfn yardımcı olun.

2. caneruysal

caneruysal Yeni Üye

kardeş umarım vistadayken recovery yapmışsındır tekrar vista yüklemeye calış derim

vista yüklensin sonra yine xp ye dönersin?????????????

Sayfayı Paylaş