Need For Speed: Shift Videosu ve Çıkış Tarihi…

Konu, 'Oyun Genel' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

 1. Error!

  Error! Yeni Üye

  Yalnız çıkış tarihi konusunda sabırsız davranmayın. Şayet EA, PS3, Xbox, PSP ve PC için geliştirdiği NFS:Shift'i Avrupa'ya 17 Eylül, Kuzey Amerika'ya ise 22 Eylül 2009 tarihini vermiş durumda.

  EA, son dönemdeki "pek beğenilmeyen" NFS 'lerinden sonra, işe el atmak istemiş olacak ki, bu sefer projeyi Slightly Mad Studios'a vererek yeni bir yapım ortaya çıkmasını sağlamış. Slightly Mad Studios daha önce GTR2, GT Legends gibi oyunları yapanlardan oluşan bir ekip. Haliyle bu ekipten sokaklarda gazlayan araçlar yerine, videodan da göreceğiniz üzere GT5-GRID tadı yakalanmışa benziyor. Şayet zor takip edilen videoya rağmen, grafikler oldukça güzel görünmekte. GRID'den iyi olabilir gibi gördüm :) Sürüş olarak da bugüne kadar "çoluk çocuk oyunu oldu" diyen kitleye hitap edebilirse, tam olarak bahsettiğim GT5-GRID tadını yakalayabilirler.

  Ayrıca yine videoda göreceğiniz üzere, araçların son derece gerçekçi kokpitleri bulunacak. Uzun bir süre sonra bir NFS'de araç kokpitleri görmek etkileyici olacak sanırım.

  video
  http://www.gametrailers.com/player/47023.html
   

Sayfayı Paylaş