Need for Speed™ ProStreet ciler buraya

Konu, 'Oyun Genel' kısmında imhotep tarafından paylaşıldı.

1. imhotep

imhotep Yeni Üye

Sizce yarış modlarına göre en iyi arabalar hangisi?

2. SBTECH

SBTECH Yeni Üye

ben grip te nissan 240 mx kullanıyorum oyun başından beri porshce lere bile toz yutturuyom valla.
    drift te bmw m3 e46
    drag ta dodge charger ancak bunula wheelie de hiç önkaldıranıyom nedense
    speed challenga ta audi s3 yada nissan skyline.

bunlar şu anki araçlarım.

Birde bişey sormak istiyorum hiç bitirebilen var mı bu oyunu acaba.

3. imhotep

imhotep Yeni Üye

Ben bitirdim sayılır.sadeece shadow king kaldı.arabalarım

drag Pontiac GTO 998 hp yarış zmanı 7.30 1/4 drag
    grip Nissan Skyline GT-R R34 1054 hp 2.1 sn. 0-100(kesinlikle öneririm tam bir canavar oluyo grip yarışlarında)
    drift Nissan 350Z
    speed Lamborghini Murcielago 900 küsür hp ama tam olarak hatırlayamıyorum şimdi.(speed için ideal)

Bence drag arabası olarak en iyisi Toyota Supra

4. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

oyuna yeni başladım. ilerledikçe araba modelleni yazacağımdan şüpeniz olmasın ama size bir tavsiyem eğer bu oyundan zevk almak istiyorsanız, araba video ayarlarını biraz yükseltmeniz gerçekten büyük zevk alıyorum.

5. imhotep

imhotep Yeni Üye

Evet gerçekten öle grafikler çok güzel ama ekran kartı ve işlemcinin iyi olması gerkiyo.Benim işlemciden yana sıkıntım yok ama ekran kartı biraz sıkıntı yaratıyo o yüzden grafikler orta seviyede kaldı.istersen araba tavsiye edebilirim.

6. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

memnun olurum tavsiyen için. oyunun react bölümündeyim. ayrıca benim sistemimi görmüşsündür ben hiç sorun yaşamıyorum.

7. imhotep

imhotep Yeni Üye

Evet makina çok güzel olmuş.işlemci hızı biraz dha hızlı olsaymış daha iyi olurmuş.arablara gelince girp için skyline R34,draglarda supra, speed de de lamborghini olabilir.drift de arabanın çok güçlü olması gerekmez.rx-7 veya 350Z işini fazlasıyla görür.Ben çoğu arabayı denedim, en iyileri bence bunlar.farklı yönde seçim yapcaksan eğer sadece drift de yap , diğerleri çok iyi.

8. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

Maddi durumum buna yetti :) 2.20 ghzlik model 1599 dolar + kdv olunca almıyo insan. Neyse galiba ben oyunda arabanın nerden alınabileceğini bilmiyorum . :D Yarışlarda kazandığım arabalarla oynuyorum. Arabalar nerden alınıyor. ???

9. imhotep

imhotep Yeni Üye

Haklısın fiyat farkı çok oluyo.Arabayı career map teyken esc ye bas 3.sırada Cars war.garage da senin arabaların var Car Lot da ise alabileceğin arabalar.oyuna yeni başladıysan arabaların büyük kısmı kilitlidir.başlarda oyunun sana verdikleriyle idare et.açılmaya başladıkça araba almaya da başlarsın.

10. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

Dedigin arabalara baktım. drag arabam supra vardı ama hala challengerı geçemiyorum. Gripte nissan 350Z işimi fazlasıyla görüyor. Yalnız speed konusunda kararsız kaldım. Sen lamborghini diyorsun ama gerek nissan gerek pagani gerek porsche fiyat performans açısından eksikligini aratmıyaçak cinsten. Son bir kez arabalara bakarak bi öneri yapabilir misin? :D

11. imhotep

imhotep Yeni Üye

Supra hızlanması en iyi araba draglarda.Modifiye yaptıktan sonra yenilmez bir canavar olacak.
    Gripte 350Z şimdilik işini görebilir ama ilerde seni yarışlarda zorlar.Şimdilik kullan zorlanmaya başladığın zaman onu dtift e al.Grip e de Skyline GTR R34 alırısn.
    Arabalara baktın ama fiyatlara bakmadın galiba :D Pagani 700.000 lerde o kadar param var diyosan al.Bide almaylada bitmiyor.Yaklaşık onun yarısı kadar da modifiyesine vereceksin.O da çok pahalı olur.Porsche ye gelince GT2 tam bir hayal kırıklığı yaratıyo haberin olsun.O kadar para harcadıktan sonra 0-100 hızlanması 4 sn lerde olan bi araçtan bahsediyorum.Eğer fazla para harcamayım diyosan 2. bi tane skyline GTR R34 alıp speed e koyabilrisn.

12. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

Haklısın bir sorum daha olacak. supraya yaklaşık ne kadar modifiye parası gider ve hangi modifiyeleri yapmalıyım. Bu soruya lamborghini de dahil.

13. imhotep

imhotep Yeni Üye

Supra yı 3.seviye performans paketlerinin tümü ve body dahil toplam 180.000 yaparsın.Frenleri yapmayabilirsin dragda kullanacağın için.Ne kadar zamanda duracağı bizi ilgilendirmiyo.Biz hızlanmasına bakarız :D
    Lamborghini ye gelince o biraz daha pahalı.Toplam 250.000 e full yapılı olur.
    O kadar paranın hepsini aynı anda bulman imkansız gibi birşey.O yüzden hepsini aynı anda yapamazsın.Yavaş yavaş para kazandıkça modifiye edersin.Bölece elinde hıza alışmış olur.Yoksa birden o kadar güç seni korkutabilir :D

14. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

Kontrolsüz güç, güç değildir. Şu anda 420.000 dolarım var 320.000'i lamborghiniye gitse 100.000'e de suprayı modifiye ederim. Zaten kazandığım paketlerde vardı. Peki bir de süspansiyon, fren, vites, n2o ayarları var onları biliyormusun?

15. imhotep

imhotep Yeni Üye

Drag arabasında frenler için yapacağın harcamaların hepsi gereksiz olacak.
    Süspansüyonda sadece arabayı yere yaklaştırmayı biliyorm.Tune den süspansüyonu seç orada Ride Height var.Onu en sola getir.
    Motor ayarlarında 1.yi sola 2. ve 3. yüde en sağa getir.Bir yapmadan bak kaç beygir olduğuna birde yaptıktan sonra [bravo]
    Vites ayarları arabadan arabaya değişiyo ve öle pek bir fark oynamıyo hızlanmalarda.Denemen lazım tek tek en iyi performansı albilmek için.

16. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

Kardeş uzun zaman aradan sonra yine ben :) Bu sefer başka bi sorum var ryo'yla yarışlarda drifti geçemiyorum bunun sebebi araba mı??? Arabamın markası toyota 240SX. drifte iyi bi araba almayı düşünmüyorum. Ama Gto ve 350z boşta. onları drifte alsam geçer miyim? Hoş zaten ryo'yla yarışlarda modifiye bile yapamıyon. Acil yardım kardeşim yaaa :D

17. GECMEYEN_GECE

GECMEYEN_GECE Yeni Üye

selam beyler ben bu oyunları nasıl indirebilirim :? yardımcı olursanızsevnirim bide arabalardan en iyisi audi tt

18. mrtevo

mrtevo Yeni Üye

Bence hiç indirmeye çalışma,korsana karşıyız ama bu durumlarda da korsan cd almaktan başka çaremiz yok gibi :) Dvd olarak alsan senin için daha iyi olur.Hem download da download ettiğin partlarda bozukluk olma ihtimali oluyo hemde 1 part için tüm downloadın iş göremez hale geldiği oluyor.Hiç strese girme derim..

Ayrıca wheliee competitionlarda BMW M3 ü önerebilirim..Önünü indirmeden yarış sonuna kadar rahatlıkla gelebiliyorsunuz..

Ve üzücü bir haberdir ki EA Sport NFS Pro Street'in,Underground serisinden itibaren yapılmış en kötü oyun olduğunu itiraf etti.Ve arabalar arasındaki farkların belli olmamasını ispat oalrak gösterdi..Dikkat ettiyseniz speed challengelarda Full yapılı bir Zonda'yı elinizdeki arabayla rahatça geçebiliyorsunuz..
    Sebebi ise her araba üreticisinin oyuna bir miktar reklam parası vermesi.Ve EA Games neredeyse her arabayı eşit yapmak zorunda :( EA ninde yapabileceği pek bir şey yok gibi neticede kimse yoğurdum kara demez :) Hiçbir araba üreticisi o kadar reklam parası verdikten sonra arabalarının kötü gösterilmesini istemez..

Sayfayı Paylaş