Ne istiyonuz?

Konu, 'Site Hakkında' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. umutkara

umutkara Yeni Üye

Yok canım neden kızalım, mantıklı bir sebebi varmış. Ben eğer unutulmuşsa belirtiyim dedim. ;)

2. umutkara

umutkara Yeni Üye

Daha şiddetli ağlayan bir smile var onu istiyoruz. ;)

Onun dışında bu ismimizin altındaki %20 falan yazan çizgi öncekinden daha güzel. Ayrıca mavi renk çok daha güzel olmuş. Bence üyeler için bunlarda karar kılın. Benim fikrim budur. Ancak site yönetilerine gelince, onların önceki "kara şimşek" modelleri de ( :) ) güzeldi. Sadece rengini mavi yapsalardı yeterli olabilirdi.

Ya da şöyle olabilir şu an yöneticilerin kullandıkları kareler üyelere verilir (artık attıkları mesaja göre kare alınır) yöneticiler eski yanan söneni alır ama renkler şu an kullanılan olur.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

o kadar photoshop bileydim :)
    ağlama ifadesini bulursan yükle siteye ekleyelim.

4. umutkara

umutkara Yeni Üye

Ben bu cevabı bir yerden hatırlıyorum. Ama şu an niye kullandın anlayamadım, zaten olmuş şeylerden bahsettim ben, yapılmış işlerden. Ağlamayı birazdan bulur gönderebilirsem gönderirirm.

5. umutkara

umutkara Yeni Üye

[:-]
    [X(]

Umarım demek istediğini doğru anlamış ve yapmam gerekeni yapmışımdır. Zira yapabileceğim başka da bir şey yok gibi görünüyor. "Ban"ı da ekledim, onu da istiyoruz çünkü...

Ekli Dosyalar:

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Forum anasayfasının en altına eklediğin özellik çok iyi olmuş. [bravo]

7. umutkara

umutkara Yeni Üye

Kastettiğin konuya abonelikse bence de. Hemen önce abone oldum. Sonra da kaldırıyım dedim önce olmadı. Allahım dedim yine iptali bi sebeple koymamışlar dedim. Sonra aboneliği iptal seçeneği geldi. İyi olmuş böyle.

8. umutkara

umutkara Yeni Üye

Yeri burası mı bilmiyorum ama en uygun yer burası gibi geldi, bu tartışma konularının başlarında simge var. Konu kilitlendi gibi. Bu simgelerin bir açıklaması var mı bir yerde? Ben sitede bir hayli baktım ama göremedim. (Son zamanlarda neyi iyice aradım bulamdım desem burnumun dibinden çıktı gerçi ama...) Bu forumların başında olan simgelerin açıklamaları var mı? Varsa nerede? Yoksa var olsun istiyoruz. (Bu son cümle ile de iletiyi topic'e bağlamış oldum, vay be.)

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hayır o değil,hani en çok okunan,son cevaplanan,yeni açılan gibi bölümkler var ya en altta.Bence iyi olmuş ama sanırım en aşağıda pek dikkat çekmiyor,üst kısımda yan tarafa bir yere alınırsa daha dikkat çekici olur sanırım.

Evet dediğin simgelerin açıklaması yok sanırım,bu sefer görmemekte haklısın :D Okunmamış,yeni ileti var gibi açıklamalardan bahsediyorsun değil mi?

10. umutkara

umutkara Yeni Üye

Evet, evet. Tam olarak ondan bahsediyorum. Hala yok açıklamaları sanırım. Senin dediğini de yeni fark ettim. O da güzel özellik. Ben anasayfada çok durmadığım için fark etmemişim. Saka'nın verdiği link de güzel. Hazır bu site hakkında konuşuyorken ben de başka bir şey sorayım. Konu biraz farklı ama bu konunun topiği yok, ben açmayınca da olmaz zaten. Ben okulda danışmanlığını yaptığım öğrenciler için google group kurdum. Oradan yazşışıyoruz. Bu "ifadeler"i orada nasıl kullanabilirim biliyor musun?

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İfadeleri copy paste ile alabilirsiniz sanırım. Google grupta nasıl mesaj yazıldığından emin değilim.

12. umutkara

umutkara Yeni Üye

Copy paste olmadı maalesef. Ben de kayıt, ekle-sil, tez bir de bu mail grubu derken duman oldum. Bu site yönetimi zor işmiş, şimdi anlıyorum. Üstelik, benim grubun üyesi de şu an 60 kişi ve en fazla 100 kişi olacak.

13. umutkara

umutkara Yeni Üye

Saka'nın ilk gördüğümüz haline

attachment=0]xmas2.gif[/attachment]

geri dönmesini istiyoruz[

Ekli Dosyalar:

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Yeni bayrak resimleri ekledim avatar kısmına. Onları deniyorum.
    Döneceğiz geri merak etme.

15. umutkara

umutkara Yeni Üye

Tamam. İnsan ilk nasıl görürse, gözü hep onu arıyor sanırım.

Sayfayı Paylaş