Ne istiyonuz?

Konu, 'Site Hakkında' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Sitemizi daha da geliştirmek istiyoruz. Bu sebeple sizin önerilerinize ihtiyacımız var.
    Bu sitede notebook ile ilgili daha fazla ne olmasını istersiniz?

Kısaca ne istiyonuz? :)

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

1-Donanimhaberdeki gibi videolu incelemeler fena olmaz.
    2-Mesaj yazarken kullanılan ifadeler kısıtlı bence.(burda hislerimizi karakterlerle ifade ediyoruz doğal olarak ;) )
    3-Daha fazla reklam yapmamız gerek siteyi tanıtabilmek ve daha ileri taşıyabilmek için.Ben takıldığım tüm sitelerde tavsiye ediyorum sürekli.Bunu tüm sürekli üyelerimizin yapması gerek diye düşünüyorum.

Bizim önerilerimizi aldığın için teşekkürler.

3. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

notebook ile ilgili bölümler yeterli,ek olarak ayın ürünü gibi bir bölüm açabiliriz.orada incelenen ürünleri gösterip,notebook almak isteyenlere tavsiye edebiliriz.
    emrahında belirttiği gibi ifade sınırının kaldırılması güzel olurdu.
    tema rengi güzel ama tema kapsamlı olabilirdi.kullanıcıları paylaşıma teşvik amacıyla rep sistemi getirilebilir.
    kullanıcılar üye olmadan sitede verilen linkleri görmemeli bence.
    ek olarakta eğlence sohbet tarzı bölümler eklersek,insanlar forumumuzda daha çok vakit geçirmek isteyecektir ;)

4. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

sayfanın üstünde mevcut olan kısa yollar sayfanın altında da yer alsa çok iyi olur.konular genişledikce ihtiyaç duyulacaktır bence.
    şuan olan kısayol
    # Anasayfa » Forum ‹ DİĞER FORUMLAR ‹ Serbest Bölüm

ifadeler artırılsa fena olmaz

incelemeler,ayın ürünü gibi konular ele alınabilir,oyun bölümü de olsa fena olmaz.

teknik yardım isimli başlık açılabilir,fan temizlenmesi,ram takılması genel temizlik,kullanım vs gibi konular olabilir.

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Oğuzhanın bu dediğine katılıyorum.
    Aslında sohbet,eğlence türünde şeyler serbest bölümde var ama katılım olmuyor pek.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ben üye olmadan linklerin görünmemesini biraz itici bulmuştum. Diğer arkadaşlar bu konuda ne düşünüyor. Eğer çoğunluk isterse o şekilde ayarlamak kolay.

7. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

sitenin kendi avatarları olsa fena olmaz,varsada ben bulamadım :D

8. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

biraz itici olabilir fakat insanlar üye olmadan yararlanıyorlar,daha sonra sitenin adresini bile hatırlamıyorlar.halbuki üye olduktan sonra faydalansalar,fikirlerini ve paylaşımlarını iletirler.

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

İtici olduğu kesin,bir de dezavantajı da var(ben birçok siteyi üyelik istediği için anında kapattığımı biliyorum)

Fakat çoğu site bu şekilde çalışıyor.Eksisi de var artısı da.

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Avatar yüklemek kolay. Bir ara hallederim.

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Siteye deneme amaçlı bazı avatarlar yükledim.
    Yüklemek için şu yolu izlemeniz gerekiyor;
    Kullanıcı paneli > hesap bilgileri > Avatarınız > Galeriyi göster > Yerel galeri altındaki katagorilerden seçip yapmanız yeterli.

12. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

hemen yapıyorum ;)

13. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

artık benimde avatrım var :mrgreen: :D :mrgreen:

14. The Wind

The Wind Yeni Üye

Gayet güzel olmuş,ellerine sağlık saka.Sametcim senin avatar da güzel :D

15. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

bende çok sevdim avatarımı :mrgreen:

16. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Notebook bölümüne o kadar dalmışım ki hiç forumun bu tarafını keşfetmemişim.
    Hemen bende bi avatar yapayım kendime.
    bence foruma program veya oyun incelemeleri koyulabilir.
    Ayrıca linkleri gizleme olayına ne kadar "itici" de olsa katılıyorum. Çünkü bu forum kadar notebook üzerine kapsamlı anlatım yapan başka bir forum bulamadım ben. O nedenle herkes faydalanmak için üye olacak ve sitenin tanıtımına önemli etki yapacaktır.

17. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu hafta sonu link gizleme olayını yapıyorum o zaman.

18. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sitelerde bu olay olunca zorla üye yapma gibi birşey oluyor aslında.Üye olan ya da olmayan birçok kişi de 'işini görüp' bir daha uğramıyor siteye bu da bir gerçek.Şimdi mesela dh adlı sienin 350000 üyesi var ama kaç kişi aktif diye soruyor insan.Zorla üye yapmanın şu faydası var 10 kişiden 1 kişi aktif olarak foruma devam etse bile sitenin çok büyük kazancı olur.Benim fikrim bu.

19. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İstek üzerine üye olmayan linkleri göremesin modu kuruldu. Şu an çalışıyor.

20. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

çok hoşuma giden bir özelligi belirtmek isterim
    ana sayfada kullanıcı menüsü altında yeni iletiler özelligini çok sevdim,çok faydalı.

Sayfayı Paylaş