ne biçim bir forum burası

Konu, 'Hp Notebook' kısmında beydere tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. beydere

beydere Yeni Üye

bu kadar alakasız ilgisiz ve bilgisiz form görmedim. 2 günden beri cevap bekledik bir tane yazan yok. demekki bilgi de yok. sizlere iyi çalışmalar ama buralarda oyalanmaya gerek te yok. cevap alınamayacak bir yer.

2. beydere

beydere Yeni Üye

3. Headquarters

Headquarters Yeni Üye

Özgür ve gönüllü bir forum burası.
    Ayrıca "call center" değiliz. Lifo

4. beydere

beydere Yeni Üye

valla call center den başka bi yerede benzemiyo. tencik pilavı gibi aynı konuları aktarıyolar . ama gerçekten sorun oldumu çzöüm üretme göremedik. bu forma uye olan bi insan olarak eleştiryorum. başıma 3 defa geldi 3 ündede çözüm e ulaşamadım.

5. beydere

beydere Yeni Üye

tek cevap gördüm donanım raporu alma yönetemleri . kod yapıştır. klişe şeyler. gelişme gerekiyo eski ürünlerde zaten sıkıntı yok. yenilere karşı biraz geride kalıyor. sen neden üzerine bu kadar alındın vazife çıkardınki. madem call shop değil çözüm üretseydin.
    arena programı gbii tartışma yeride değil ama neyse kolay gelsin

6. Headquarters

Headquarters Yeni Üye

olabilir herşeyi biliyoruz diyemeyiz, siftah etmeyen yan komşularımıza da şans tanıyınız.

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

site kurallarımızı okumadan gelip burada konu açıyorsunuz.
    Madem buradan yardım alamıyorsunuz, lütfen bir daha gelmeyinki forumda sizin konularınızla ilgili gereksiz kalabalık olmasın.

# Yardım hakkında

1. Yöneticiler dahil, hiç kimsenin yardım etme zorunluluğu yoktur. Yardım tamamen gönüllü yapılır. Yapılacak olan yardımın büyüklüğü, yardım edecek kişinin yardımseverliğine ve bilgisine kalmış bir şeydir. Hiç bir kullanıcı bir diğer bir kullanıcıyı yardımcı olmamakla suçlayamaz.

2. Hiçkimse yardım etmek, yardım almak için iletiye e-posta adresini yazamaz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş