NC5-54M xp sürücüleri....

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında duyqusuz55 tarafından paylaşıldı.

1. duyqusuz55

duyqusuz55 Yeni Üye

NC5-54M xp yüklemem lazım ve sürücülerine ulaşamadım siteside tam destek vermiyor yetersiz kalıyor yardımcı olrsanız sevinirim şimdiden tşk ederim!....

2. duyqusuz55

duyqusuz55 Yeni Üye

crea NC5

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İlk mesajınızı düzenler (Türkçeye dikkat ederek) ve şu konuda anlatıldığı gibi raporu alırsanız yardımcı olabiliriz.

4. duyqusuz55

duyqusuz55 Yeni Üye

sende uyarıyı silersen tamamdır!

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Düzeltme için teşekkürler. İlk yazdığımda verdiğim linke giderek everest raporu alır mısınız.

6. duyqusuz55

duyqusuz55 Yeni Üye

tamam kardeşim saqolasın kurdum şimdi halletmeye calışıyorum bi bakimde sana dönerim yine işllh işimi qörür! saqol prgram için

7. duyqusuz55

duyqusuz55 Yeni Üye

kanka ses ile modem kaldı yha bunlarıda beceremedim

High definetion Modem - ses qörüyor! indrdiqlerim yemedi
    yanlış hatrlamıyorsamn senin prgramı ilk calştrdıqım zaman motorola die bişi qörmüştüm bana yardım edermisin saka kardes yha :D

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Israrla yazdığım mesajarı okumuyorsunuz. Önce sizden istediklerimi yapınız. Sonra cevap verme kısmı kolay.

9. duyqusuz55

duyqusuz55 Yeni Üye

al babacan raporu aldım ses modem cipset kaldı :( linkleri bi bakıp qönderirsen bana büyük bi dertden kurtarmış olrsun beni walla

Ekli Dosyalar:

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ses kartı sürücüleri
    • Ses yaması: Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio
    • Ses sürücüsü: Conexant High-Definition Audio Driver

Ses Kartı kurulumu:

+ sp32646.exe isimli ses yamasını kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın.
      + sp34200.exe isimli ses kartı sürücünü kurun. Bu dosyayı kurarken hata mesajı alabilirsiniz. Bu durumda;
      a- Bilgisayarıma sağ tıklayın > özellikler > donanım > aygıt yöneticisi ekranına gelin.
      b- Audio device on High Definition Audio Bus seçeneğine sağ tıklayın ve Sürücüyü güncelleştiri seçin.
      c- internetten aramaya hayır deyip devam ediyoruz.
      d- Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) seçeneğini seçip devam ediyoruz.
      e- Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim diyoruz ve devam ediyoruz.
      f- Gelen listeden Ses oyun kontrollerini seçip ardından gelen ekrandan da disketi var seçeneğini seçiyoruz.
      g- sp34200.exe dosyası, herhangi bir değişiklik yapmazsanız içindekileri C:\swsetup\sp34200 klasörüne genişletir. Buraya açtıysanız disketi var seçeneğinde hedef olarak burayı gösterin ve tamam deyin.
      h- Gelen uyarıya evet diyerek devam edin. Ses kartınız hayırlı olsun. Denetim masasından sessizi iptal edin eğer hâlâ simgesi yoksa, halledersiniz artık..

11. duyqusuz55

duyqusuz55 Yeni Üye

senide uqrastırdım k.bakma ama bu ayqıt baslatılamaz diyor kilitliyor pc yi :roll: dediqlerini aynen yapıorm neden olmas sence

12. duyqusuz55

duyqusuz55 Yeni Üye

satıldıq iiimi :D

13. duyqusuz55

duyqusuz55 Yeni Üye

yokmu bu sitede bana yardım edebilceq kimse kaç qündr sersefil oldum :) yokmu şu siteye qiripde NC5 kullanıcısı ses sürücüsünü benmle paylaşabileceq birisi yani ??!

14. yasin24021986

yasin24021986 Yeni Üye

15. percem

percem Yeni Üye

ftp pass istiyor

Sayfayı Paylaş