NB200-10Z Toshiba Netbook

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında iekemen tarafından paylaşıldı.

1. iekemen

iekemen Yeni Üye

netbook kullanılmaz hale geldi hdd yi klonlamıştım şimdi başka pc de çalıştırmak istiyorum fakat windovs açılmıyor hdd yi hangi pc de çalıştırabilirim yardım lütfen çok değerli proğramlarım var onları açmam lazım teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Diski harici bir harddisk kutusuna takıp başka bilgisayara bağlayarak kullanabilirsiniz.
    Tabi disk bozulmadıysa.

3. iekemen

iekemen Yeni Üye

ustam hdd yi harici disk kutusuyla başka pc lerde denedim mavi ekran geliyor win.başlamıyor netbook tamı çalıştırmam gerekir anakart ve diğer sürücüler farklı olduğundan yaparmı hangi maraka ve model pc de hdd yi çalıştırabilirim selamlar

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sanırım yanlış anladığınız.

Bu netbooktan başka normal çalışan bir notebook yada pc niz var diyelim.

Siz bu netbooktaki diski çıkarıp harici disk kutusuna takın.
    Disk kutusunu usb ile diğer bilgisayar bağlayın.
    Bilgisayarımdan diskin içini görmeniz lazım.

5. iekemen

iekemen Yeni Üye

ustam ilgine teşekkür ederim ben yanlış anlattım galiba hdd içini görüyorum zaten ben elimdeki hdd de xp ve bazı özel proğramlar yüklü onun için elimdeki hdd yi işletim yüklü olarak çalıştırmak istiyorum netbook sağlamken klonladığım hdd yi aynı makinada takıp çalıştırmıştım şimdi başka makinada çalıştırmak istiyorum ama xp açılmıyor mavi ekran gelip kapanıyor bana bu konuda yardımcı olursan sevinirim.teşekkürler.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Şimdi anladım kusura bakmayın.
    Bir başka notebookta çalışmaması normal olabilir.

7. baalpteor

baalpteor Yeni Üye

saka bnmde pc NB200. küçük olanlar netbook.acılmıor.

TOSHİBA yazan ekrandan sonra karanlık ekran oluyor.Virüs vb. gibi bişi olabilirmi ?

Servise göndermek istemiyorum hemen.

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Yapabiliyorsanız recovery yapın, yapamıyorsanız yeniden işletim sistemi kurmayı deneyin. Hala olmuyorsa mecburen servise gitmeniz laızm.

Sayfayı Paylaş