N56vz devam mı, tamam mı, garanti problemi

Konu, 'Asus Notebook' kısmında hired007 tarafından paylaşıldı.

1. hired007

hired007 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar.
    2 sene önce mediamarkttan aldığım n56vz 12 gb ram modeli arıza sonucu garantiye yolladım fakat ,parça değişimi olmasına rağmen sıkıntılar çözülememişti.garantisi bitmeden tekrar yolladım 3 gün kalmıştı bitmesine . Fakat media markt servise bi hafta sonra yollamış, servis kabul etmemiş ve ürünüm tam 2 aydır dolanıp duruyor ordan oraya.media markttaki yetkililer servisle uzlaşamadılar ve üretici ile iletişime geçerek durumu anlattılar . Üretici de kabul etmedi . Ve şuan mağdur durumda kaldım.tüketici heyetine gitmem söylendi para iadesi alabilirmişim.fakat 2400tl ye aldığım bilgisayarın dengini şu anda aynı fiyata bulamıyorum.parayı alsam bi dert almasam bi dert.ha bilgisayarın problemi de dvd=rom arızalaymış o sürekli sistemin çalışmasına engel oluyormuş,doğrudur çünkü be zaman bilgisayarda sorun başlasa dvdrom dan ses geliyordu.neyse lafın kısası , sizden önerilerinizi bekliyorum.benim yerimde olsanız ne yapardınız.para iadesini alırmıydınız yoksa pc yi geri mi alırsınız.
    N56vz
    12gb ram
    4gb nvidia 650m
    Intel i7 3630MQ

Not:u işlemciler performansı yetersiz oluyor , mümkünse Q işlemcili tavsiye ediniz.teşekkürler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş